PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
Oferty pracy
W celu zamieszczenia ogłoszenia o poszukiwaniu pracownika,
prosimy o przesłanie informacji na adres: biuro@okna21.pl

Firma HAUTAU to specjalista w zakresie techniki przesuwania i automatyzacji okien. Zatrudniamy ponad 300 pracowników na terenie całej Europie. Motywacja, innowacja, wysoki standard obsługi klienta i najwyższa jakość produktów to gwarancja naszego sukcesu.

W najbliższym możliwym terminie poszukujemy jako wsparcia dla naszego zespołu w Niemczech (Helpsen) pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY
NA TERENIE EUROPY WSCHODNIEJ (k/m)

Pana/Pani zadania:

Pana/Pani zadaniem jako pracownika ds. sprzedaży na terenie Europy Wschodniej (punkt ciężkości Polska) będzie wzbudzenie zainteresowania naszymi produktami u istniejących i potencjalnych klientów. Będzie Pan/Pani analizować warunki rynkowe i konkurencyjne, tworzyć prezentacje naszych produktów i objaśniać w ramach szkoleń ich funkcjonowanie. We współpracy z działem usług marketingowych będzie Pan/Pani planować odpowiednie działania marketingowe i brać udział w specjalistycznych targach i konferencjach. Jako partner do rozmów dla ważnych kluczowych klientów będzie Pana/Pani odpowiedzialny(a) za realizację regionalnych celów dystrybucji i wspólnie z działem zarządzania produktem opracowywać rozwiązania techniczne, skrojone do potrzeb klienta na bazie naszego portfolio produktów. Będzie Pan/Pani troszczyć się o realizację zamówień i opiekę nad obiektami oraz pełnić funkcję jako ogniwo między kierownictwem dystrybucji a dystrybucją regionalną.

Pana/Pani profil zawodowy:

  • Wykształcenie handlowe z wysokim zmysłem technicznym lub wykształcenie techniczne na tle handlowym
  • Doświadczenie w zakresie dystrybucji złożonych technicznie produktów
  • Biegła znajomość języka polskiego i niemieckiego, znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i w miarę możliwości SAP SD

Pana/Pani zalety osobiste:

  • Zdolności organizacyjne i asertywność
  • Wysoka gotowość do podróżowania
  • Zorientowanie na klienta i rozwiązania
  • Przedsiębiorczość
  • Odpowiedzialność i koncentracja na rezultatach
  • Wysoka umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie branżowe w zakresie okien i fasad

Oferujemy Panu/Pani pewne miejsce pracy zorientowane na przyszłość w odnoszącej sukces, nowoczesnej firmie z branży przemysłu metalurgicznego.

Czy chce Pan/Pani zostać członkiem zespołu specjalistów w frmie HAUTAU? Prosimy o przesłanie przekonującej aplikacji pocztą lub e-mailem (maks. 5 MB) z podaniem najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań zarobkowych.

HAUTAU GmbH
Personalabteilung, Frau Kathrin Deppmeier | PF 11 51 | 31689 Helpsen
Fon +49 5724/393-121 | Faks -326 | bewerbungen@hautau.de | www.hautau.de

z dnia
10/07/2017