PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
HOPPE s.r.o.
Prazska 5377
430 01 Chomutov
tel. 606 69 80 43
jakub.lewacki@hoppe.comwww.hoppe.com


Aktualności:
Artykuły:
Informacje o firmie
Firma rodzinna prowadzona przez właścicieli

Grupa HOPPE projektuje, produkuje i wprowadza na rynek elementy wystroju wnętrz w postaci systemów okuć z aluminium, stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i mosiądzu do drzwi oraz okien.

Od połowy lat 70. HOPPE jest wiodącym przedsiębiorstwem w swoim segmencie rynku w Europie. Na całym świecie postrzega HOPPE swoją rolę jako rolę lidera w zakresie kompetencji. Za taką pozycją przemawia, oprócz udziału w rynku, obszerny asortyment produktów, innowacyjność, optymalny stosunek korzyści do ceny oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii w obszarze aluminium.

Założone w 1952 roku przez Friedricha Hoppe HOPPE obecnie jest grupą przedsiębiorstw z siedzibą w Szwajcarii.

Przedsiębiorcy

W drugim pokoleniu właścicieli firma HOPPE jest prowadzona przez dwóch członków rodziny: Wolfa Hoppe i Christopha Hoppe.

Właściciele mogą i chcą myśleć oraz działać perspektywicznie, a więc inwestować w lepszą przyszłość, zamiast dążyć jedynie do osiągnięcia sukcesów finansowych w perspektywie krótkoterminowej. Zrównoważony rozwój (finanse, społeczeństwo, ekologia) stanowią podstawę działalności.

Podwaliny dla kontynuacji działalności HOPPE jako rodzinnego przedsiębiorstwa w trzeciej generacji stanowiło przystąpienie do przedsiębiorstwa Christiana w kwietniu 2012 roku najstarszego syna Wolfa Hoppe, Christiana Hoppe.

Wartości

Ciągłość myślenia w kolejnych generacjach umożliwia zarządzanie firmą w oparciu o wartości, takie jak zaufanie, odpowiedzialność zrozumienie, wiarygodność, rzetelność, lojalność, integralność oraz przyzwoitość. Dzięki stosowaniu się do powyższych wartości wcielamy w życie maksymę „ten kto oczekuje wysokiej wydajności, musi to uzasadnić”.

Naszym celem jest więc prawdziwy, zdrowy klimat pracy i innowacji, gdzie osiągnięcia pracowników przynoszą firmie sukcesy sprawiające obopólną radość.

Wysoka jakość wewnętrznych relacji nie jest pustym słowem, lecz rzeczywistością. 

Pracownicy

Dobrzy pracownicy w przyszłości będą bardziej niż kiedykolwiek decydowali o konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dzięki kreatywnemu rozwijaniu ich potencjału, ukierunkowanemu na potrzeby klienta oraz długofalową optymalizację zyskowności będą oni zwiększać zdolność przetrwania przedsiebiorstwa w porównaniu  z konkurencją.

Zgodnie z misją i celami przedsiębiorstwa miejsca pracy w HOPPE są  „adventure playgrounds“ dla dojrzałych dorosłych kreowanymi przez nich samych. 

(24438)