PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-08-03
Sierpniowa kontynuacja Promocji Jubileuszowej w Vetrex
Jeszcze przez dwa tygodnie wybrane systemy i akcesoria stolarki Vetrex będzie można kupić w promocyjnych cenach

VETREX Sp. z o.o.
Rokitki, ul. Skarszewska 13
83-110 Tczew

tel. 58 692 24 00
fax 58 692 24 24
vetrex@vetrex.eu
www.vetrex.eu

» więcej o firmie

20-lecie istnienia przedsiębiorstwa to wyjątkowa okazja do świętowania, dlatego też pomorski producent stolarki otworowej - firma Vetrex, postanowiła przedłużyć Promocję Jubileuszową do 16 sierpnia 2017 r. Inwestorzy nadal mogą skorzystać z rabatów na wybrany asortyment premium z oferty producenta, dochodzących nawet do 20%.

Specjalnymi cenami objęte zostały nowoczesne okna przesuwne: Vetrex Slide 82 i Patio Light oraz popularny wśród inwestorów poszukujących ponadczasowej klasyki - system VP70. Oprócz tego w promocji nabyć można aksamitną powłokę Spectral, w cieszącym się niesłabnącym zainteresowaniem kolorze antracytowym. Dodatkowo, przy opłaceniu zamówienia z góry, nabywca otrzymuje też rabat skonto.


„Zakup okien to decyzja na długie lata, dlatego każdy inwestor chce mieć pewność, że dobrze wybrał. Już od 20 lat dostarczamy produkty o bardzo dobrej jakości - energooszczędne, funkcjonalne, bezpieczne, ale też estetyczne. Ogromną wagę przykładamy do kwestii montażu - szkolimy ekipy w profesjonalnym osadzaniu stolarki, testujemy i wdrażamy najnowocześniejsze dostępne na rynku metody. Właśnie w taki sposób dbamy o naszych klientów - zapewniamy im jakościowe produkty, doradztwo i usługę montażu na najwyższym poziome. Mamy nadzieję, że promocja będzie dodatkowym impulsem do wyboru naszych rozwiązań." - tłumaczy Daniel Malinowski - wiceprezes Zarządu Vetrex.


Promocja Jubileuszowa obowiązuje do 16 sierpnia 2017 roku. O jej szczegóły można pytać w salonach sprzedaży Vetrex w całej Polsce.

źródło: Vetrex