PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-08-23
Polskie łączniki do stolarki otworowej
Partnerem najnowszej odsłony kampanii Dobry Montaż został wiodący polski producent technik zamocowań budowlanych Klimas Wkręt-met.

Klimas Sp. z o.o.
Kuźnica Kiedrzyńska, ul. W. Witosa 135/137
42-233 Mykanów

tel. 34 377 71 00
fax 34 328 01 73
office@wkret-met.com
www.wkret-met.com

» więcej o firmie

Partnerem najnowszej odsłony kampanii Dobry Montaż został wiodący polski producent technik zamocowań budowlanych Klimas Wkręt-met. Wkręty i łączniki do stolarki otworowej tej polskiej marki doskonale odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku.

Polska stolarka otworowa od kilku lat regularnie umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym. Do produkcji okien oraz do ich montażu niezbędne są wkręty i łączniki, które dają gwarancję doskonałej jakości. Dzięki takim zamocowaniom oraz dzięki prawidłowemu montażowi okna i drzwi będą spełniać swoje funkcje oraz służyć użytkownikom przez lata. Wśród najpopularniejszych produktów do montażu stolarki można wymienić dwóch przedstawicieli oferty marki Klimas Wkręt-met: wkręty WHO oraz WHOW.


Wkręt hartowany samogwintujący WHO przeznaczony jest do mocowania ościeżnic okiennych i drzwiowych (wykonanych z PVC) w podłożach drewnianych i murowanych. Produkt gwarantuje trwałe mocowanie, a specjalne ryfle zapewniają odpowiednie zagłębienie łba w mocowanym elemencie bez konieczności rozwiercania. Dzięki odpowiedniej konstrukcji gwintu wkręty doskonale sprawdzają się w montażu stolarki PVC w murowanych i drewnianych podłożach.


Z kolei idealnym łącznikiem do montażu stolarki drewnianej jest WHOW - wkręt hartowany samogwintujący. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przeniesienie momentu obrotowego, a łeb walcowy zapewnia odpowiednie zagłębienie łącznika w drewnianym elemencie. Łącznik posiada gwint z nacięciem, który jest gwarancją pewnego i trwałego mocowania w podłożach drewnianych i murowanych.

źródło: Wkręt-met