PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-11-12
Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH
Targi WinDoor-tech dają możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z kompleksową ofertą najnowszych na rynku produktów, komponentów oraz rozwiązań systemowych niezbędnych do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych.

W roku 2017 swój udział zapowiedzieli tacy liderzy branży jak: Homag, Imac, SCM, Elumatec, Rotox, R&Dtech, Urban, Fimtec, GU, Winkhaus, Ponzio, Aluplast. W ramach targów cyklicznie organizowana jest „Fabryka Okien na Żywo". Jest to pełnowymiarowy, zaawansowany park maszyn produkujący okna i drzwi w czasie rzeczywistym, przy użyciu najlepszych komponentów. Powiązane w węzły technologiczne sekcje tworzą linię produkcyjną wraz z jej otoczeniem, odzwierciedlając sytuację w prawdziwym zakładzie produkcyjnym. Nad całym procesem czuwają koordynatorzy oraz obecni na miejscu technicy.

W 2017 roku „Fabryka Okien na Żywo" po raz pierwszy produkować będzie okna i drzwi aluminiowe. Jej partnerami zostały firmy z branży okiennej: Elumatec, Elusoft, Stuertz, Orgadata, Mirox, Winkhaus oraz Ponzio.

- Tradycją jest, że okna produkowane w czasie „Fabryki Okien na Żywo" przekazywane są na cel charytatywny. Tym razem trafią one do Fundacji Patria, do budowanego właśnie Integracyjnego Ośrodka Jeździeckiego dla Dzieci i Młodzieży - mówi Konrad Fleśman, dyrektor targów WinDoor-tech.

Przyszłoroczna edycja „Fabryki Okien na Żywo jest czwartą" z kolei. Podczas trzech poprzednich wyprodukowano łącznie blisko 350 okien PVC, które zostały przekazane m.in. osobom poszkodowanym podczas powodzi w Bogatyni oraz placówkom opiekuńczo-wychowawczym Caritas i Wiosce Dziecięcej w Brzozowie na Podkarpaciu.

Równolegle z targami WinDoor-tech odbędą się Targi Budownictwa i Architektury BUDMA (Poznań, 7-10 lutego 2017).

www.windoortech.pl