PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-02-08
Łatwy i szybki montaż okna w strefie docieplenia – AIB na MONTERIADZIE 2018
Jak zamontować okno w strefie docieplenia budynku? Można się było o tym przekonać na stoisku MONTERIADY podczas ...

AIB Ślączka, Szpura, Dytko Sp.j.
ul. Przemysłowa 22
44-190 Knurów

tel. 32 335 79 00
fax 32 335 79 05
firma@aibsc.com.pl
www.aibsc.com.pl

» więcej o firmie

Jak zamontować okno w strefie docieplenia budynku? Można się było o tym przekonać na stoisku MONTERIADY podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Jednym z Partnerów tego wydarzenia była firma AIB, która zaprezentowała prawidłową instalację stolarki okiennej z wykorzystaniem Systemu SIMPLEX BASIC.

Dla długotrwałego i bezproblemowego użytkowania stolarki okiennej kluczowy jest jej właściwy montaż - przede wszystkim wyeliminowanie mostków termicznych oraz niedopuszczenie do przemarzania muru w okolicy okna. Zapewnia to wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań firmy AIB: Systemu SIMPLEX BASIC wraz z uniwersalną, termoizolacyjną listwą podokienną SIMPLEX MULTIBASE.


W dniach 30 stycznia-2 lutego 2018 roku na stoisku MONTERIADY monterzy AIB prezentowali montaż okna w strefie docieplenia. Realizowane codziennie, cykliczne pokazy przyciągnęły zainteresowanie uczestników, którzy mogli zobaczyć, jak krok po kroku wyglądają prace montażowe. - Projektując system zadbaliśmy o to, by zapewniał on nie tylko bardzo dobre parametry termiczne, lecz również był szybki i łatwy w instalacji. Dzięki temu, do minimum ograniczone jest ryzyko popełnienia ewentualnych błędów, a szczelne zamknięcie otworu okiennego można wykonać w krótkim czasie - mówi dr inż. Karol Kożuch, ekspert AIB.

Firma AIB nie tylko produkuje najnowszej jakości rozwiązania izolacyjne, lecz również dba o to, aby były one prawidłowo zainstalowane. Przedsiębiorstwo, które było Partnerem MONTERIADY 2018, w charakterze Partnera wspiera również ogólnopolską kampanię edukacyjną „DOBRY MONTAŻ".
AIB
- prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Spółka rozpoczęła działalność w 1992 roku, skupiając się na produkcji innowacyjnych produktów wykończeniowych oraz materiałów izolacyjnych. Gwarancją jakości AIB jest ponad 20-letnie doświadczenie oraz specjalistyczne wykształcenie założycieli firmy, które pozwalają oferować wyroby o sprawdzonej, wysokiej jakości. Znajdują one zastosowanie, jako elementy do produkcji okien oraz części systemów izolacyjnych wielu światowych marek.

źródło: AiB