PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-04-16
Effect Glass ma nową stronę internetową na wiosnę
Nowy design strony pozwala pełniej zaprezentować ofertę produktów Effect Glass, która systematycznie się rozrasta.

EFFECT GLASS S.A.
ul. Hauke Bosaka 2
25-214 Kielce

tel. 41 348 20 70
fax 41 348 20 80
kielce@effectglass.net
www.effectglass.eu

» więcej o firmie

Producent szyb zespolonych i szkła hartowanego - firma Effect Glass zaprasza do odwiedzenia swojej witryny internetowej. Została ona odświeżona oraz wyposażona w dodatkowe funkcjonalności.

Projekt strony został przygotowany zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu. Podręczne menu zapewnia intuicyjną i użyteczną nawigację po zawartości serwisu oraz profilach marki w mediach społecznościowych. Na uwagę zasługują modele 3D, które zamieszczono na podstronach, poświęconych produktom firmy.

Spółka postawiła na zaawansowany, najnowszy proces projektowy UX, oparty na trzech kluczowych krokach: przygotowaniu architektury informacji witryny internetowej, prototypowaniu, a następnie programowaniu graficznemu. Aby zwiększyć komfort użytkowania serwisu w ten sposób zaprojektowano m.in. podstrony „Produkty", „Firma", „Aktualności" i „Kontakt". W projekcie zastosowano system zarządzania treścią, dzięki któremu nowa strona internetowa jest w pełni edytowalna. Ponadto wyposażono ją w szereg animacji oraz efektów wizualnych, a także galerie zdjęć z synchronizowanym podglądem miniatur obrazów oraz wertykalny slider.


Nowy design strony pozwala pełniej zaprezentować ofertę produktów Effect Glass, która systematycznie się rozrasta. Firma wprowadza nowe produkty o jeszcze lepszych parametrach - wraz z coraz powszechniejszym stosowaniem szkła w wielu branżach. Witryna prezentuje szkło specjalne, które dzieli na szkło hartowane ESG, szkło półhartowane TVG i szkło emaliowane. Przybliża również możliwości, jakie gwarantuje centrum obróbki mechanicznej szkła należące do spółki oraz szeroką ofertę szkła zespolonego.

Warto zauważyć, że zmodyfikowana strona jest responsywna - nowy układ i wygląd witryny Effect Glass płynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranów urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych, na których jest wyświetlany. Do wykonania serwisu użyto technologie HTML, CSS, JS, AJAX, PHP. Witryna przeszła też pozytywnie walidację W3C, co świadczy o tym, że zostały w niej utrzymane wszelkie standardy dotyczące jakości kodu.

Stronę zaprojektowała i wdrożyła agencja interaktywna PRIMEO. Obecnie finalizowane są prace optymalizacyjne oraz trwają działania przygotowujące opracowane treści do dalszych działań marketingowych.EFFECT GLASS S.A.
to producent wysokiej jakości szyb zespolonych oraz szkła hartowanego, dysponujący jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, opartym na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Firma istnieje od 1995 roku. Obecnie posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i w miejscowości Wędkowach koło Tczewa. Dzięki zautomatyzowanemu procesowi produkcji, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz bazowaniu na najlepszych, sprawdzonych dostawcach, obecne możliwości produkcyjne obu zakładów przekraczają kilkadziesiąt tysięcy sztuk szyb zespolonych dziennie. Ten potencjał firmy oznacza sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem wielkości zamówienia jak  i krótkich terminów realizacji.

Wytwarzane przez EFFECT GLASS produkty posiadają wszelkie wymagane świadectwa badań oraz stosowne certyfikaty Instytutu Szkła i Ceramiki, a potwierdzeniem ich wysokiej jakości oraz rzetelnej obsługi Klientów jest posiadanie Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z Normą PN - EN ISO 9001:2009.

źródło: Effect Glass