PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-03-29
Nowe siłowniki CDC do oddymiania
Napędy okienne D+H z nowej serii CDC otrzymały Świadectwo Dopuszczenia CNBOP oraz KOT (Krajowa Ocena Techniczna). Oznacza to, że mogą być stosowane nie tylko do ...

D+H Polska Sp. z o.o.
ul. Polanowicka Północna 8
51-180 Wrocław

tel. 71 323 52 50
fax 71 323 52 40
dh-polska@dh-partner.com
www.dhpolska.pl

» więcej o firmie

Napędy okienne D+H z nowej serii CDC otrzymały Świadectwo Dopuszczenia CNBOP oraz KOT (Krajowa Ocena Techniczna). Oznacza to, że mogą być stosowane nie tylko do wentylacji, ale także w systemach kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła oraz w oknach NSHEV.

Dyskretna automatyka okienna

Smukła obudowa napędów z nowej serii CDC sprawia, że nawet przy montażu nawierzchniowym nie odznaczają się na tle konstrukcji okna. W wariancie montażu wewnątrz profilu są praktycznie niewidoczne. Konstrukcję udoskonalono także pod kątem akustyki. Łańcuch wysuwa się niezwykle płynnie i cicho. To czyni napędy CDC idealnym rozwiązaniem dylematów estetycznych i funkcjonalnych, które pojawiają się przy wymagających projektach systemów oddymiania i naturalnej wentylacji. Mogą być stosowane we wszystkich wariantach okien i fasad, w systemach aluminiowych, drewnianych i plastikowych. Do indywidualnego programowania urządzeń wystarczą komputer lub tablet wyposażone w odpowiednie oprogramowanie D+H.

Świadectwo Dopuszczenia CNBOP i KOT (Krajowa Ocena Techniczna) pozwalają na stosowanie siłowników okiennych z serii CDC w systemach kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła oraz do przewietrzania obiektu. Konstrukcja mechaniczna siłownika zapewnia prawidłowe funkcjonowanie w warunkach rzeczywistego pożaru.  

źródło: D+H