PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-04-05
TOPBuilder dla cichej automatyki okiennej
Napędy okienne D+H z nowej serii CDC otrzymały nagrodę TOPBuilder 2019 w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branży budowlanej.

D+H Polska Sp. z o.o.
ul. Polanowicka Północna 8
51-180 Wrocław

tel. 71 323 52 50
fax 71 323 52 40
dh-polska@dh-partner.com
www.dhpolska.pl

» więcej o firmie

Napędy okienne D+H z nowej serii CDC otrzymały nagrodę TOPBuilder 2019 w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branży budowlanej. Wyróżnienie w kategorii nowość i innowacyjność przyznano m.in. za udoskonaloną konstrukcję napędów, dzięki której automatyka okienna jest niezwykle cicha i dyskretna.  

TOPBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika „Builder". Kapituła nagradza statuetką TOPBuilder najwyższej jakości produkty, rozwiązania budowlane oraz realizacje, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie.


Napęd z nowej serii CDC, który otrzymał wyróżnienie w konkursie to prawdziwa innowacja w automatyce okiennej. Charakteryzuje go smukła obudowa i niezwykle cicha praca, dzięki czemu praca okien jest nie tylko zautomatyzowana, ale także dyskretna. Napędy CDC mogą być montowane nawierzchniowo lub wewnątrz profilu okiennego. Posiadają Świadectwo Dopuszczenia CNBOP. Oznacza to, że mogą być stosowane nie tylko do wentylacji, ale także w systemach kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła oraz w oknach NSHEV.

Wręczenie nagród odbyło się 21 marca 2019 r. podczas uroczystej gali w głównej siedzibie SARP w Warszawie. Statuetkę odebrał Mariusz Ziemecki, prezes zarządu D+H Polska.

źródło: źródło: D+H