PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-06-18
Złota Budowlana Marka Roku po raz 8. w rękach Klimas Wkręt-Met
Zwycięski laur Złotej Budowlanej Marki Roku 2019 przyznano firmie w kategorii Zamocowania Budowlane.

KLIMAS Sp. z o.o.
Kuźnica Kiedrzyńska, ul. W. Witosa 135/137
42-233 Mykanów

tel. 34 377 71 00
fax 34 328 01 73
office@wkret-met.com
www.wkret-met.com

» więcej o firmie

Firma Klimas Wkręt-met po raz 8. z rzędu została laureatem najbardziej prestiżowego tytułu na rynku materiałów budowlanych w Polsce. Zwycięski laur Złotej Budowlanej Marki Roku 2019 przyznano firmie w kategorii Zamocowania Budowlane. Po raz 4. marka Klimas Wkręt-met otrzymała też tytuł Złotego Championa Rankingu.

Już po raz 8. z rzędu wykonawcy branży budowlanej docenili produkty marki Klimas Wkręt-met. W tegorocznym rankingu, realizowanym przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, obok złotego Lauru Budowlanej Marki Roku, producent z Częstochowy otrzymał najwyższe wyróżnienie Złotego Championa Rankingu w kategorii Zamocowania Budowlane, przyznawanym za wieloletnie uznanie użytkowników. Ten tytuł trafił do firmy już po raz 4. Ponadto firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Piany Montażowe. „Fakt, że nasze produkty doceniane są przez wykonawców, którzy używają ich na co dzień, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że nasza polityka ścisłej współpracy z praktykami, których wiedza i doświadczenie są dla nas bardzo ważne, jest słuszna. Jej efektem jest sukces całego przedsiębiorstwa. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że będziemy stale udoskonalać nasze wyroby." - mówi Paweł Klimas, Dyrektor Działu Eksportu i Członek Zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.

Budowlana Marka Roku jest dla producentów nagrodą szczególną, ponieważ przyznawaną na podstawie opinii wykonawców, którzy korzystają z materiałów budowlanych na co dzień. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

Prowadzony od 15 lat ranking to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu. Badanie, prowadzone przez Centrum Badań i Analiz, prezentuje zarówno aktualną klasyfikację, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim. Dzięki temu można prześledzić wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami na przestrzeni ostatnich lat.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 13 czerwca br. w Hotelu Jachranka k. Warszawy. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli najbardziej znaczących firm związanych z polskim budownictwem, organizacji oraz stowarzyszeń branżowych. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Statuetki oraz tytuły i wyróżnienia przyznane firmie Klimas Wkręt-met odebrał Paweł Klimas, Dyrektor Działu Eksportu i Członek Zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.

źródło: Klimas