PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-07-09
Certyfikat dla firmy PETECKI
Kongres Stolarki Polskiej, którego organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi, to jedno z najważniejszych wydarzeń branży stolarki budowlanej.

Grupa PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź

tel. 42 689 99 99
fax 42 689 72 56
petecki@petecki.eu
www.petecki.eu

» więcej o firmie

Kongres Stolarki Polskiej, którego organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi, to jedno z najważniejszych wydarzeń branży stolarki budowlanej. Co roku na evencie pojawia się kilkuset uczestników. Do grona gości zaliczają się głównie właściciele firm z branży stolarki budowlanej, przedstawiciele zarządów, kadra kierownicza oraz wiele osób ze świata biznesowego.

Kongres to wydarzenie, które przede wszystkim motywuje i inspiruje do dyskusji na temat funkcjonowania danego sektora. Jednocześnie to miejsce wymiany doświadczeń, nawiązania relacji biznesowych oraz generowania nowych pomysłów dotyczących przyszłości branży.

Na tym niezwykłym wydarzeniu nie zabrakło również firmy PETECKI. Reprezentował ją Prezes Ignacy Petecki wraz z małżonką Edytą Petecką, którzy w imieniu firmy Petecki Enterprises sp. z o.o. odebrali certyfikat.

Wiodącym tematem tegorocznego wydarzenia stały się rozwiązania SMART. „Stolarka SMART - przyszłość branży. Trendy światowe, producent - punkty handlowe, montaż".

Panele dyskusyjne obejmowały między innymi takie obszary jak:

  • Znaczenie transformacji cyfrowej dla prowadzenia biznesu - dane, wizja przyszłości, szanse i bariery rozwoju.
  • Istniejące rozwiązania automatyzacji produkcji stolarki okienno-drzwiowej w Polsce i w Europie.
  • Projektowanie systemów intralogistycznych dla fabryk 4.0 - na wybranych przykładach.

Wieczorną część wydarzenia stanowiła uroczysta gala, która integrowała środowiska biznesowe oraz wyróżniła liderów stolarki otworowej, w tym firmę PETECKI.

Zdjęcia z wydarzenia: https://kongres.poid.eu/x-kongres-stolarki-polskiej-fotorelacja/

źródło: Petecki