PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-09-23
Rodzinny festyn dla pracowników
W dniu 31 sierpnia 2019 r., przy Dworku Mikołaja Reja w Nagłowicach odbył się festyn firmowy dla pracowników Effector, Effect Glass i ich rodzin.

EFFECTOR S.A. Zakład Profili Aluminiowych
ul. Młynarska 29
29-100 Włoszczowa

tel. 41 394 27 99
fax 41 394 51 20
wloszczowa@effector.com.pl
www.effector.com.pl

» więcej o firmie

W dniu 31 sierpnia 2019 r.,  przy Dworku Mikołaja Reja w Nagłowicach odbył się festyn firmowy dla pracowników Effector, Effect Glass i ich rodzin. W tym roku spotkanie osiągnęło imponujące rozmiary, gdyż wzięło w nim udział łącznie około  860 osób. Wieczorem odbył się koncert Cleo, która wystąpiła jako gwiazda wieczoru.

W festynie uczestniczyli pracownicy firm Effector i Effect Glass wraz z rodzinami oraz wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Nagłowic. Na scenie wystąpili  artyści z zespołu Saturday Live,  a w czasie wieczoru można było bez ograniczeń korzystać z wielu atrakcji, takich jak tory przeszkód, karuzela i ścianka wspinaczkowa, a na osoby o nerwach ze stali czekały skoki na bungee. Wszyscy chętni mogli również odwiedzić dwór Mikołaja Reja. Na najmłodszych uczestników zabawy czekali animatorzy, którzy organizowali różnego rodzaju gry i zabawy, a szczudlarze rozdawali firmowe balony, robili bańki mydlane oraz popisywali się swoimi żonglerskimi umiejętnościami.


Podczas biesiady odbywały się konkursy plastyczne, muzyczne oraz sprawnościowe. Wieczorem wystąpiła z koncertem Cleo, a na zakończenie odbyła się wspólna zabawa w rytmie disco.

źródło: Effector