PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-10-03
Okna i drzwi marki HENSFORT na targach Batimat w Paryżu
Po raz pierwszy na paryskich targach swoje produkty zaprezentuje jeden z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej z Polski.

HENSFORT Sp. z o.o.
ul. Nestora 1
37-700 Przemyśl

tel. 16 676 04 30
office@hensfort.pl
www.hensfort.pl

» więcej o firmie

W dniach 4-8 listopada w Paryżu odbędzie się jedno z największych wydarzeń branży budowlanej w Europie - targi BATIMAT 2019. Po raz pierwszy na paryskich targach swoje produkty zaprezentuje jeden z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej z Polski - firma HENSFORT.

Targi BATIMAT w Paryżu to gromadząca ponad 270 tys. osób wystawa branży budowlanej, na której spotykają się międzynarodowi specjaliści, producenci oraz inwestorzy prezentujący kompleksową grupę produktów, sprzętu i usług. Tegoroczna edycja targów będzie okazją do prezentacji szerokiej oferty firmy HENSFORT.

Francja to dla HENSFORT jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Jesteśmy tu obecni już od wielu lat i każdego roku zwiększamy liczbę naszych odbiorców. Jestem przekonany, że tegoroczna edycja targów Batimat będzie doskonałą okazją do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy w przyszłości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza ekspozycja i innowacyjne produkty zostały dostrzeżone przez francuskich inwestorów - powiedział Paweł Zatorski, Dyrektor Handlowy w HENSFORT Sp. z o.o.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji targów Batimat będzie ekologia w procesach wytwórczych, elastyczne rozwiązania dla mieszkań, optymalizacja zużycia energii i  inkorporowanie nowych jej źródeł, jak również nowoczesne metody recyklingu.


Francuska elegancja

Ekspozycja HENSFORT obejmować będzie okna i drzwi w systemach PVC i aluminium, przesuwne drzwi HST i Tecnocor, dedykowany szczególnie rynkowi francuskiemu system Monoblock - pozwalający na dobór profilu w zależności od grubości warstwy ocieplenia. Na paryskich targach nie zabraknie również przełomowego systemu okien PVC HENSFORT Elegante.

Wyjątkowe parametry użytkowe oraz nowoczesny, elegancki design sprawiają, że ELEGANTE to zupełny przełom w stylistyce okien PVC na rynku. Mogli się o tym przekonać odwiedzający nasze stoisko podczas targów Made Expo w Mediolanie, teraz pora na magiczny Paryż - dodaje Andrzej Mazur, Export Sales Manager w HENSFORT, odpowiedzialny za rynek francuski.

Jak wynika z danych Centrum Analiz Branżowych w ubiegłym roku polskie firmy sprzedały za granicę blisko 5,5 mln okien i drzwi z tworzyw sztucznych. Stanowi to aż  1/3 światowego eksportu i czyni Polskę niekwestionowanym liderem eksportu krajów Unii Europejskiej. Do Francji polscy producenci okien i drzwi sprzedali swoje produkty za kwotę 116 mln euro.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy w jednym miejscu zgromadzić liderów eksportu stolarki okienno- drzwiowej z Polski. Batimat to doskonała okazja do eksponowania krajowych produktów na arenie międzynarodowej i promocji silnych polskich marek, które z powodzeniem konkurują na francuskim i europejskim rynku - podsumowuje Helene Salaun, Specjalista ds. Sprzedaży Batimat w Europie Centralnej.

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy HENSFORT podczas Targów Batimat zapraszamy do odwiedzenia stoiska 5A-K112 w pawilonie 5A.

źródło: Hensfort