PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-10-04
Eko-Okna niedoścignionym liderem w branży
Wysokie wyniki sprzedażowe Eko-Okien już po raz drugi, Centrum Analiz Branżowych przyznało Spółce certyfikat „Lidera Rynku Stolarki 2019”.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Ogólnopolskie Forum Stolarki, które odbyło się 3 października w Ptak Warsaw Expo, zgromadziło przedstawicieli największych polskich firm z branży stolarki. W tym roku tematem przewodnim spotkania były innowacje. Kilkanaście producentów oraz dostawców komponentów zaprezentowało najnowocześniejsze rozwiązania ze świata stolarki, a rozmowy i prezentacje zwieńczyła Gala Liderów Stolarki 2019.

Jak co roku, Centrum Analiz Branżowych, po zbadaniu wyników sprzedaży wyłoniło liderów branży. Spośród kilkuset polskich producentów, drugi rok z rzędu certyfikat „Lidera Rynku Stolarki 2019" przyznano firmie Eko-Okna S.A. Producent od kilku lat jest niedościgniony jeśli chodzi o sprzedaż w segmencie okien tworzywowych.


- W imieniu firmy, pracowników i wszystkich współpracowników pragnę podziękować za nagrodę i muszę przyznać, że chociaż odbieramy ich wiele to ta, jest dla nas niezmiernie cenna. Przyznanie certyfikatów jest bowiem poprzedzone skrupulatnym badaniem rynku, które wykonywane jest przez Centrum Analiz Branżowych. To bardzo obiektywne wyróżnienie, które poparte jest rzeczywistymi wynikami sprzedażowymi. Tym bardziej, z dumą, po raz kolejny odbieram tą nagrodę. Dziękuję również naszym Klientom i Pracownikom. To oni każdego dnia pracują wspólnie na pozycję firmy. Dziękujemy za zaufanie - powiedział Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A., który w imieniu firmy odebrał certyfikat „Lidera Rynku Stolarki 2019".

Eko-Okna w ubiegłym roku zakończyły 2018 rok przychodem rzędu niemal 1,3 mld zł. W tym roku, jak dowiadujemy się u źródła, wynik ten został już osiągnięty, a spółka idzie po rekord. 2019 rok ma się zakończyć co najmniej 30-procentowym wzrostem w porównaniu z rokiem poprzednim. Oprócz Klientów firma z roku na rok zyskuje również powierzchnię. - Ostatnie inwestycje pozwoliły nam powiększyć przestrzeń produkcyjno-magazynową, która już dziś wynosi prawie 200 tys. m2. To cieszy, gdyż dzięki temu możemy produkować jeszcze więcej oraz lepiej. Nowe hale już są wyposażane w maszyny, które mam nadzieję pozwolą nam podtrzymać pozycję lidera także w kolejnych latach - dodaje dyrektor Maciejewski.

źródło: Eko-Okna