PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-10-31
ZAPROSZENIE: V edycja raportu „Barometr zdrowych domów
Zapraszamy na prezentację V edycji raportu „Barometr zdrowych domów" zatytułowanego „Zdrowy dom i szkoła - najlepsza inwestycja w ...

VELUX Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa

tel. 22 337 70 00
fax 22 337 70 90
kontakt@velux.pl
www.velux.pl

» więcej o firmie

Aż jedna trzecia wszystkich dzieci w Europie mieszka dzisiaj w domach, których stan techniczny może wywierać negatywny wpływ na ich zdrowie. W Polsce problem ten dotyka ponad 1,5 mln dzieci.1/4 zgonów dzieci przed 5 rokiem życia jest spowodowana przez skażone środowisko. Tymczasem, aż 36 polskich miast znalazło się w rankingu WHO 50 najbardziej zanieczyszczonych miast w UE. Problem „chorych budynków", w Europie i Polsce jest poważny i przekłada się na życie obecnych i przyszłych pokoleń, a także na gospodarkę. Wyzwaniem jest również styl życia współczesnego pokolenia nazywanego „The Indoor Generation".

Zapraszamy na prezentację V edycji raportu „Barometr zdrowych domów" zatytułowanego„Zdrowy dom i szkoła - najlepsza inwestycja w przyszłość naszych dzieci".

Eksperci będą dyskutować o tym jak powinny zmieniać się nasze domy, aby dzieci mogły w nich dorastać w zdrowych warunkach. Jak możemy poradzić sobie z wyzwaniami, przed którymi stoi pokolenie nazywane The Indoor Generation? Co oznaczają zmiany w najnowszej dyrektywie w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (EPBD) i jak przeprowadzać renowację, aby oszczędzać energię i ograniczyć smog?

Spotkanie odbędzie się 13 listopada 2019 r., o godz. 10.30 w Centrum Prasowym PAP w Warszawie, Przy ul. Brackiej 6/8.

Eksperci:

  • dr n. med. Alicja Karney, Kierownik Oddziału Hospitalizacji Jednego Dnia, Instytut Matki i Dziecka
  • Kamil Wyszkowski, Representative/President of the Board Global Compact Network Poland
  • dr inż. Szymon Firląg, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, Przedstawiciel na Polskę „Buildings Performance Institute Europe"
  • Jacek Siwiński, Prezes VELUX Polska

Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje wcześniejsza akredytacja. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 8 listopada tel.: +48 668 186 843, e-mail: ewa.lukawska@targetpr.pl

źródło: Velux