PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-01-22
Nowoczesny park maszynowy od R&D Tech w firmie Wiga-Expert
R&D Tech Sp. z o.o. dostarczyła nowoczesną linię produkcyjną do Wiga-Expert, specjalizującej się w produkcji zadaszeń aluminiowych, zabudów ...

R&D Tech Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel. 68 455 71 01
fax 68 455 71 02
info@randdtech.pl
www.randdtech.pl

» więcej o firmie

R&D Tech Sp. z o.o. dostarczyła nowoczesną linię produkcyjną do Wiga-Expert, specjalizującej się w produkcji zadaszeń aluminiowych, zabudów tarasów oraz ogrodów zimowych. Przedmiotowa linia składa się z: centrum obróbczego Phantomatic M3, piły dwugłowicowej Precision TS2,  zagniatarki do naroży Itaca oraz poziomej frezarki do słupka Lilliput 320M.

„Wiga-Expert rozpoczęła działalność na rynku zachodnim, zdobywając duże doświadczenie i wykonując największą liczbę ogrodów zimowych. Aktualnie rozpoczynamy ekspansję na nasz rodzimy rynek i w związku z tym inwestycja w park maszynowy była oczywista. Wybór dostawcy maszyn nie był przypadkowy. Zdecydowaliśmy się na wybór maszyn od firmy, która jest w naszym mniemaniu liderem w branży. Zależało nam na tym, aby zakupione maszyny były wysokiej jakości, a obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie, a to właśnie oferuje firma R&D Tech. Z bogatej palety produktowej R&D Tech wybraliśmy 4 maszyny. Pierwsza z nich PHANTOMATIC M3 - posiada wiele opcji i niezliczone możliwości konfiguracji, oferuje również różnorodne rozwiązania konstrukcyjne, spełniając w pełni nasze wymagania produkcyjne. Precision TS2 dzięki szybkiemu i precyzyjnemu ruchowi osłon zapewnia maksymalną ergonomię oraz precyzję obróbki. Ponadto zakupiliśmy zagniatarkę do naroży ITACA oraz frezarkę do słupka Liliput 320M,dzięki której zwiększymy jakość obróbki kątowej profili malowanych. Nabycie maszyn tworzących nasz nowoczesny park maszynowy od jednego dystrybutora było przemyślanym i zamierzonym krokiem. Dlaczego zdecydowaliśmy się na zakup całej linii od jednego dostawcy? Wyszliśmy z założenia, że dzięki temu zyskujemy kompleksową obsługę posprzedażową tj. szybkość reakcji, płynność obiegu informacji." - stwierdza Artur Janusz, właściciel.

źródło: R&D Tech