PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-02-15
Większa automatyzacja w MS więcej niż OKNA dzięki centrum Quadra L1 od R&D Tech
MS więcej niż OKNA w ostatnim czasie nabyła od R&D Tech, centrum obróbcze QUADRA L1 ...

R&D Tech Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel. 68 455 71 01
fax 68 455 71 02
info@randdtech.pl
www.randdtech.pl

» więcej o firmie

Grupę MS tworzą dwie firmy. Pierwszą z nich jest: MS więcej niż OKNA Sp. z o.o., specjalizująca się w produkcji okien PVC, jak i w produkcji rolet, moskitier, żaluzji fasadowych i ślusarki aluminiowej. Ponadto w ofercie fabryka ma również szyby zespolone. Druga z kolei to MS Okna i Drzwi Sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji okien drewnianych oraz drewniano-aluminiowych. Oferta grupy MS to efekt blisko 30-letniej pracy nad rozwojem produktów MS. Oferowane przez MS produkty to kwintesencja najnowszych technologii, unikalnej estetyki i funkcjonalności.

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o. stale poszerza, optymalizuje i unowocześnia swój park maszynowy. W ostatnim czasie nabyła od R&D Tech, dystrybuującej maszyny włoskiego producenta maszyn CNC - centrum obróbcze QUADRA L1, wyposażone w automatyczny magazyn załadunkowy, 6 elektrowrzecion zamontowanych na obrotowej (360 stopni) innowacyjnej jednostce, umożliwiającej obróbkę profilu pod dowolnym kątem.

„Kompleksowość QUADRA L1 tj. możliwość dysponowania sekcją obróbczą, tnącą, odbiorczą i ustalającą położenie materiału oraz jego automatyczne pozycjonowanie stanowiły główny argument, który przekonał nas do zakupu" - Szymon Sarna, Prezes Zarządu MS więcej niż OKNA Sp. z o.o. oraz współwłaściciel Grupy MS. „Jestem przekonany, że poczyniona przez nas inwestycja idealnie wpisuje się w strategie MS więcej niż OKNA tj. najnowocześniejsza technologia, unikalna estetyka i funkcjonalność."

źródło: R&D Tech