PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-02-22
Wyjątkowy jubileusz grzybka obrotowego SIEGENIA
500 milionów grzybków Kopibo w oknach na całym świecie! Taki jubileusz to doskonała okazja do przypomnienia o tym rozwiązaniu ...

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
ul. Ossowskiego 64
46-203 Kluczbork

tel. 77 447 77 00
fax 77 447 77 20
info-pl@siegenia.com
www.siegenia.com/pl

» więcej o firmie

TITAN zróbmy to lepiej: 500 milionów razy!

500 milionów grzybków Kopibo w oknach na całym świecie! Taki jubileusz to doskonała okazja do przypomnienia o tym rozwiązaniu: grzybek obrotowy, jako innowacyjny element ryglujący w grupie produktów TITAN, został zaprezentowany po raz pierwszy podczas FENSTERBAU / FRONTALE w 2008 roku. Największą jego zaletą jest bezstopniowa, w pełni automatyczna regulacja wysokości, która działa w szerokim zakresie 10 - 15,5 mm, kompensując tym samym wszelkie tolerancje luzu okuciowego. Równie unikalna i pomysłowa jest funkcja zatrzaskiwania, dzięki której grzybek zawsze utrzymuje właściwą pozycję.

Wysoka efektywność produkcji i montażu - zadowoleni klienci

Stosując okucia z grzybkiem obrotowym producenci stolarki odnoszą podwójną korzyść: zarówno pod względem produkcji i montażu oraz dzięki wysokiemu poziomowi zadowolenia klientów. Samoczynne wyrównanie tolerancji pozwala ograniczyć regulację do absolutnego minimum - szybko i bez użycia narzędzi. To wyjątkowa właściwość jakiej nie posiada żadne inne rozwiązanie oferowane obecnie na rynku. Z tego samego powodu doceniają je użytkownicy. Lekkość ruchu okuć TITAN w połączeniu z optymalnie dopasowanym systemem zamykania, nawet przy wysokim stopniu odporności na włamanie - na życzenie do RC4 - oznacza prawdziwy komfort obsługi.

więcej informacji

źródło: Siegenia