PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-02-11
OKNOPLAST-Kraków TOP MARKĄ 2010 roku
OKNOPLAST-Kraków znalazł się w prestiżowym gronie najlepiej postrzeganych marek ogólnopolskiego zestawienia - Top Marka 2010.

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 71
fax 12 279 71 72
biuro@oknoplast.com.pl
www.oknoplast.com.pl

» więcej o firmie
Ranking ten jest częścią największego obecnie w Polsce programu konsumenckiego - Laur Konsumenta.  

W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich konsumentów na przestrzeni ostatnich pięciu lat. OKNOPLAST-Kraków okazał się „topową marką” w kategorii „Wyposażenie budownictwa”.

Wąskie grono zwycięzców zestawienia Top Marka 2010 stanowi potwierdzenie wagi i prestiżu całego przedsięwzięcia. To dla nas duży sukces – komentuje otrzymaną nagrodę Grzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST-Kraków. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują wyłącznie konsumenci, którzy na co dzień korzystają z naszych produktów – dodaje Grzegorz Filipek.

Program Laur Konsumenta jest największym projektem konsumenckim w kraju. Na podstawie ogólnopolskich badań wyłania on najbardziej cenne i popularne marki w określonych kategoriach. Organizatorem przedsięwzięcia, od listopada 2009 roku, jest Kowalski Pro-Media, wydawca „Rzeczy o Biznesie” – dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”.

OKNOPLAST-Kraków to firma działająca na polskim rynku od 1994 roku. W jej ofercie można znaleźć nowoczesne okna i drzwi z PVC i aluminium oraz dodatki okienne produkowane w oparciu najwyższe standardy jakości i ekologii, potwierdzone prestiżowymi certyfikatami, wyróżnieniami i nagrodami.Firma OKNOPLAST-Kraków rozpoczęła działalność w 1994 roku. W ciągu kilkunastu lat istnienia przedsiębiorstwo wypracowało solidną markę i pozycję czołowego producenta stolarki otworowej zarówno w Polsce jak i w Europie. Wysoka jakość produktów – z której znana jest firma – osiągnięta została również dzięki doświadczeniu oraz gruntownej znajomości branży założycieli spółki.

Siedziba OKNOPLAST-Kraków zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Tam też znajduje się biuro spółki oraz centrum logistyczne wraz z kompleksem produkcyjnym o powierzchni 17 tys. m2. W 2008 roku sprzedaż firmy przekroczyła 700 tysięcy jednostek okiennych, a globalna liczba Klientów przez 15 lat działalności przekroczyła 750 tysięcy.

Produkowane przez OKNOPLAST-Kraków okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości
i ekologii. Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który oświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST-Kraków do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE.

O wysokiej jakości wytwarzanych produktów świadczą również liczne nagrody przyznane firmie i jej produktom m.in. Złoty Laur Klienta 2009 w kategorii „Funkcjonalność i bezpieczeństwo”, certyfikat Lider Rynku 2009 – nagroda przyznana firmie już po raz siódmy, certyfikat Euro Leader 2009 czy tytuł Budowlanej Marki Roku 2008. OKNOPLAST-Kraków pojawił się również w prestiżowym rankingu magazynu Forbes – „Diamenty Forbesa“ i został wyróżniony za dynamiczny rozwój spółki.

OKNOPLAST-Kraków przykłada szczególną wagę do niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Firma szczególnie angażuje się w akcje mające na celu wspieranie najmłodszych. Wśród organizacji, którym OKNOPLAST-Kraków pomaga jest Stowarzyszenie „U Siemachy”. Firma wspiera je finansowo, pomagając dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Finansuje między innymi wakacje dla najmłodszych z Ośrodków Stowarzyszenia oraz przekazuje środki na remonty potrzebnych pomieszczeń.

źródło: Oknoplast Sp. z o.o.