PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-04-15
Drutex na Targach Fensterbau Frontale 2010
W dniach 24-27 marca w Norymberdze odbyły się najważniejsze w Europie targi dla branży stolarki okiennej Fensterbau/Frontale.

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie
Producenci okien, drzwi i fasad oraz firmy oferujące maszyny, komponenty i akcesoria do produkcji stolarki przedstawiły swoje wyroby i usługi. Firma Drutex niezmiennie od kilku lat wzięła w nich udział jako wystawca i kolejny raz odnotowała imponującą frekwencję na swoim stoisku. Udział w targach okazał się bardzo udany i owocny. Targi były tradycyjnie okazją do spotkań z klientami rynku zachodniego, z którymi firma utrzymuje stały kontakt handlowy. W chwili obecnej firma może poszczycić się intensywną współpracą z wieloma partnerami niemieckimi na terenie całego kraju i wciąż powiększającą się liczbą nowych odbiorców. Pozyskanie kolejnych nowych Klientów na tegorocznych targach utwierdziło DRUTEX S.A. w przekonaniu, iż rynek niemiecki stwarza wciąż obiecujące perspektywy rozwoju. Ekspansja firmy nie ogranicza się jednak wyłącznie do rynków Europy Zachodniej. DRUTEX S.A. odważnie wchodzi również na rynki całego świata.
DRUTEX S.A.  (www.drutex.eu) jest jednym z największych producentów stolarki okienno- drzwiowej w Europie. Spółka rozpoczęła działalność w 1985 roku i  obecnie sprzedaje swoje produkty w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie, Meksyku, Australii i na Dalekim Wschodzie.  W ciągu kilkunastu lat istnienia Spółka osiągnęła  pozycję wiodącego  producenta stolarki otworowej zarówno w Polsce jak i w Europie.

Siedziba firmy znajduje się w Bytowie, w woj. pomorskim. Tam też znajduje centrum logistyczne Spółki dysponujące flotą ponad 130 nowoczesnych samochodów.

W 2009 roku firma osiągnęła 14% wyższy poziom przychodów w porównaniu do roku 2008, a działalność eksportowa firmy sięgnęła 40%.

W swojej ofercie DRUTEX posiada oprócz produktów z PVC, również okna, drzwi i fasady z aluminium i drewna, jak również rolety.  Spółka jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne dopasowane do oczekiwań Klientów. Produkty znajdują uznanie w oczach nabywców, co jest odzwierciedlone w licznych nagrodach i wyróżnieniach, takich jak: Filar polskiej gospodarki, Laur Klienta, Gazele Biznesu, EU Standard, Kryształowy Profil i wiele innych.

Celem firmy jest tworzenie najnowocześniejszych produktów, inwestycje w innowacyjne rozwiązania i budowanie dynamicznej sieci sprzedaży gwarantującej optymalizację podaży i procesów zaopatrzenia wciąż powiększającej się bazy klientów.


informacja na podstawie materiałów: Drutex