PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-02-14
Kolejne udane targi Budma za nami...
Tegoroczne targi stały się bowiem okazją do zaprezentowania pełnej oferty produktów firmy związanych z bezpieczeństwem i energooszczędnością.

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie
W dniach 24-27 stycznia 2012 roku w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budma 2012. Hasło tegorocznych targów brzmiało ,,Budownictwo przyszłości – uwolnij swoją wyobraźnię".

W tym roku swoją ofertę zaprezentowało blisko 1400 firm z ponad trzydziestu krajów świata.. Program wydarzeń, obfitował w premierowe pokazy najnowszych produktów, technologiczne nowinki z branży budowlanej, konferencje i dyskusje.  W tym prestiżowym wydarzeniu tradycyjnie już uczestniczyła także firma DRUTEX.

Oryginalnie zbudowane piętrowe stoisko, które swoim kształtem przypominało konstrukcję IGLO miało za zadanie promocję produktów firmy, a tym samym wzrost rozpoznawalności marki IGLO. Całość konstrukcji uświetniła firmowa kolorystyka, materiały POS, a przede wszystkim doskonale wyeksponowana stolarka DRUTEX-u. Tegoroczne targi stały się bowiem okazją do zaprezentowania pełnej oferty produktów firmy związanych z bezpieczeństwem i energooszczędnością. Ze względu na innowacyjność rozwiązań, ale również rynkowe trendy i szeroką promocję największym zainteresowaniem cieszyło się okno PVC- w systemie IGLO, które w ciągu ostatnich kilku lat spotkało się z ogromnym uznaniem zarówno klientów, jak również ekspertów z branży, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia.

Obecność na targach stała się jak zawsze doskonałą szansą dla nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz umocnienia relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami firmy. W tym roku firma na swoim stoisku gościła wyjątkowo duże grono odwiedzających tak z kraju jak i za granicy, którzy zainteresowani byli kooperacją. Jeśli z tej perspektywy mierzyć sukces tegorocznej wystawy – z całą pewnością można stwierdzić, że była udana, co z pewnością pod koniec roku 2012 będzie można wymiernie zobrazować kolejnymi rekordowymi wynikami sprzedaży.
DRUTEX S.A. (www.drutex.eu) jest jednym z największych producentów stolarki okienno- drzwiowej w Europie. Spółka rozpoczęła działalność w 1985 roku i obecnie sprzedaje swoje produkty w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie, Meksyku, Australii i na Dalekim Wschodzie. W ciągu kilkunastu lat istnienia Spółka osiągnęła pozycję wiodącego producenta stolarki otworowej zarówno w Polsce jak i w Europie.

Siedziba firmy znajduje się w Bytowie, w woj. pomorskim. Tam też znajduje centrum logistyczne Spółki dysponujące flotą ponad 130 nowoczesnych samochodów. W 2010 roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 325 mln zł, a działalność eksportowa firmy sięgnęła 50%. W swojej ofercie DRUTEX posiada oprócz produktów z PVC, również okna, drzwi i fasady z aluminium i drewna, jak również rolety. Spółka jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne dopasowane do oczekiwań Klientów. Produkty znajdują uznanie w oczach nabywców, co jest odzwierciedlone w licznych nagrodach i wyróżnieniach, takich jak:, Laur Klienta, Gazele Biznesu, EU Standard, Kryształowy Profil, Ambasador Polskiej Gospodarki, Dobra Firma, Zielona Marka, Medal Europejski, Top Builder 2011, Filar Polskiej Gospodarki, Lider Polskiego Biznesu i wiele innych.

Celem firmy jest tworzenie najnowocześniejszych produktów, inwestycje w innowacyjne rozwiązania i budowanie dynamicznej sieci sprzedaży gwarantującej optymalizację podaży i procesów zaopatrzenia wciąż powiększającej się bazy klientów.

źródło: Drutex