PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-07-24
Drutex wprowadza okucia obwiedniowe Maco Multi-Matic do stolarki aluminiowej.
DRUTEX S.A. wzbogaca swoją ofertę stolarki aluminiowej o nowe okucia obwiedniowe MACO MULTI-MATIC.

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie

Funkcjonalne rozwiązanie wprowadzone zostało z myślą o bezpieczeństwie i funkcjonalności stolarki aluminiowej.

Okna w systemie aluminiowym  wyposażone w okucia MACO MULTI MATIC KS to poza ponadprzeciętnymi walorami technicznymi również doskonała inwestycja pod względem aspektów estetycznych. Unikatowa konstrukcja nowych okuć, ponadczasowe wzornictwo, dzięki równomiernej powłoce Silber-Look oraz linowe zagłębienie na zasuwnicach tworzą elegancką i smukłą linię, zaś zaokrąglone krawędzie zaczepów nadają okuciom łagodny kształt.

Kształtowniki profili aluminiowych posiadają wyprofilowane rowki o takich wymiarach, aby można było w nich stosować okucia obwiedniowe i łączniki zgodne ze standardem europejskim.

Maco Multi Matic KS to również inwestycja w funkcjonalność. Zastosowanie innowacyjnego  okucia wpływa bowiem na poprawę  płynności w obsłudze i użytkowaniu okna, wynikającą z bezstopniowej regulacji wysokości podnośnika skrzydła.  Jego praca nie jest regulowana już ząbkami, dzięki czemu nie mamy do czynienia z przeskokami, a działanie jest całkowicie płynne.

Nowe rozwiązanie umożliwia również lepszą wentylację dzięki dodatkowej pozycji uchylnej służącej jako tzw. „przewietrzanie szczelinowe". Funkcja mikrowentylacji zintegrowana z nożycą pozwala na  ustawienie klamki w pozycji 45°. W takim wypadku ułatwiona jest prawidłowa cyrkulacja powietrza.

Funkcjonalny system okuć MACO MULTI-MATIC KS w systemach MB-45, MB-60, MB-70 oraz MB-70HI w połączeniu z ich doskonałą izolacyjnością termiczną i akustyczną, niską wartością współczynnika przenikania ciepła oraz możliwością zastosowania dowolnego pakietu szybowego, w tym również nowego pakietu szybowego o przenikalności termicznej na poziomie U=0,3W/(m2K) daje możliwość wyprodukowania bezpiecznej, estetycznej, a przede wszystkim energooszczędnej stolarki.

„Nowy system okuć obwiedniowych Maco Multi Matic wprowadzony do naszej oferty stolarki aluminiowej to przede wszystkim większa wygoda i liczne zalety funkcjonalne i estetyczne dla klienta. Jestem przekonany, że dzięki nowemu systemowi okuć nasza stolarka zyska jeszcze większe uznanie i zadowolenie klientów. Nowe okucia to bowiem kolejna inwestycja w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i bezkompromisowych rozwiązań dla nowoczesnej stolarki DRUTEX-u." - powiedział Bogdan Gierszewski, Dyrektor ds. Produkcji DRUTEX S.A.DRUTEX S.A. (www.drutex.eu) jest jednym z największych producentów stolarki okienno- drzwiowej w Europie. Spółka rozpoczęła działalność w 1985 roku i obecnie sprzedaje swoje produkty w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie, Meksyku, Australii i na Dalekim Wschodzie. W ciągu kilkunastu lat istnienia Spółka osiągnęła pozycję wiodącego producenta stolarki otworowej zarówno w Polsce jak i w Europie.

Siedziba firmy znajduje się w Bytowie, w woj. pomorskim. Tam też znajduje centrum logistyczne Spółki dysponujące flotą ponad 130 nowoczesnych samochodów. W 2010 roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 325 mln zł, a działalność eksportowa firmy sięgnęła 50%. W swojej ofercie DRUTEX posiada oprócz produktów z PVC, również okna, drzwi i fasady z aluminium i drewna, jak również rolety. Spółka jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne dopasowane do oczekiwań Klientów. Produkty znajdują uznanie w oczach nabywców, co jest odzwierciedlone w licznych nagrodach i wyróżnieniach, takich jak:, Laur Klienta, Gazele Biznesu, EU Standard, Kryształowy Profil, Ambasador Polskiej Gospodarki, Dobra Firma, Zielona Marka, Medal Europejski, Top Builder 2011, Filar Polskiej Gospodarki, Lider Polskiego Biznesu i wiele innych.

Celem firmy jest tworzenie najnowocześniejszych produktów, inwestycje w innowacyjne rozwiązania i budowanie dynamicznej sieci sprzedaży gwarantującej optymalizację podaży i procesów zaopatrzenia wciąż powiększającej się bazy klientów.

źródło: Drutex