PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-22
Top Bulider dla Soudala
Prestiżowa nagroda Top Bulider została przyznana dla pianki montażowej z innowacyjnym aplikatorem Genius Gun opatentowanym przez Soudal.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Genius Gun - opatentowany przez Soudal aplikator umieszczony na opakowaniach piany Soudafoam Comfort otrzymał nagrodę TopBuilder 2012. Wyjątkowe rozwiązanie umożliwiające ręczne dozowanie piany z precyzją pistoletu został doceniony przez Jury na 5 gali konkursu gdzie wręczono kilkadziesiąt wyróżnień dla wyjątkowych i innowacyjnych  produktów i rozwiązań dla budownictwa.

Precyzja dla każdego - Genius Gun

Opatentowane przez Soudal w 2012 r. rozwiązanie, gwarantuje, dzięki wygodnemu uchwytowi, niezwykle precyzyjną aplikację poprzez ręczne dozowanie piany montażowej równie ekonomiczne jak przy użyciu pistoletu. Dodatkowo Genius Gun umożliwia pracę jedną ręka oraz przerwanie aplikacji w dowolnym momencie i wykorzystanie pozostałej w puszce piany nawet po kilku dniach. Dzięki temu produkt można używać wielokrotnie oraz bezpiecznie przechowywać.


Od początku swej działalności Soudal reagował na potrzeby rynku poprzez dostosowywanie do nich swoich produktów oraz proponowanie nowatorskich rozwiązań. Należy do nich z pewnością system aplikacyjny GENIUS GUN doceniony nagrodą TopBuilder. Montowany na każdej puszce piany Soudafoam Comfort, zapewnia korzyści typowe dla piany pistoletowej, jednak bez konieczności kupowania pistoletu. Docenią go zarówno profesjonalne ekipy ogólnobudowlane, elektrycy i hydraulicy jak również klienci indywidualni. Aplikator skonstruowany został w sposób umożliwiający pracę jedną ręką, co jest szczególnie przydatne w pracy na drabinach i rusztowaniach lub w miejscach o ograniczonej dostępności, a więc tam gdzie trzeba asekurować siebie lub chronić sąsiednie powierzchnie ekranami" - mówi Michał Sawicki, kierownik działu technicznego w firmie Soudal.


Nagroda TopBuilder

TopBuilder to nagroda miesięcznika Builder przyznawana najlepszym innowacyjnym produktom budowlanym, produktom IT dla budownictwa oraz realizacjom, usługom i innym przedsięwzięciom dla budownictwa. Produkty opiniuje Kapituła Konkursu pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, w skład której wchodzi redakcja i Rada Programowa pisma.Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal