PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-05-27
Piłkarskie gwiazdy odpowiadają na pytania fanów DRUTEX-u na Facebook-u!
DRUTEX, największy producent okien w Europie, oferuje swoim fanom na Facebook-u unikalną okazję na zadawanie pytań trzem ambasadorom marki.

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie

DRUTEX, największy producent okien w Europie, oferuje swoim fanom na Facebook-u unikalną okazję na zadawanie pytań trzem ambasadorom marki  DRUTEX: Philippowi Lahmowi, Jakubowi Błaszczykowskiemu i Andrei Pirlo. Działanie jest elementem całościowej kampanii firmy prowadzonej w Polsce, Niemczech i we Włoszech w związku z przedłużeniem współpracy z piłkarskim trio na kolejny rok, czyli do maja 2016 roku.

Quiz na Facebook-u jest podzielony na dwa etapy. Najpierw fani mają możliwość przesłania swoich pytań w postaci komentarzy pod odpowiednim wpisem na profilu firmy na Facebook-u. Następnie gwiazdy futbolu odpowiadają na wybrane pytania, a całość zostanie opublikowana na stronie internetowej Drutex-u jako wywiad przeprowadzony przez fanów.

Serię wywiadów otworzył Jakub Błaszczykowski, piłkarz polskiej kadry narodowej, na co dzień grający na pozycji pomocnika w Borusii Dortmund. Jego odpowiedzi na bezpośrednie pytania fanów można znaleźć na stronie internetowej Drutex-u. Także Philipp Lahm, kapitan niemieckiej jedenastki aktualnych mistrzów świata, oraz Andrea Pirlo, jeden z filarów Juventusu Turyn, odpowiedzą wkrótce na pytania fanów.

„DRUTEX od lat związany jest z piłką nożną. Jesteśmy wielkimi fanami futbolu i kibicami na co dzień. Za pomocą tej formy quizu chcemy dać naszym fanom na Facebook-u możliwość zadania własnych pytań wielkim gwiazdom futbolu. Chcemy przy tym podziękować naszym trzem ambasadorom, dzięki którym ta zabawa stała się możliwa", wyjaśnia Adam Leik, dyrektor marketingu DRUTEX S.A. „Nie będzie to też jedyna okazja, jaką damy naszym fanom na Facebook-u, by zbliżyć się do naszych piłkarskich gwiazd."

DRUTEX już od wielu lat jest aktywnym mecenasem i partnerem sportowców. Firma działa aktywnie i angażuje się zarówno w piłkę nożną jak i sporty walki. Jest na przykład głównym sponsorem I-ligowej drużyny piłkarskiej, wieloletnim partnerem licznych imprez sportowych, była też partnerem gali „Sportowiec Roku" w Polsce i Niemczech czy głównym partnerem imprezy tygodnika Piłka Nożna. Niedawno DRUTEX poinformował o przedłużeniu współpracy ze swoimi ambasadorami marki, którzy nadal będą głównymi postaciami europejskiej kampanii firmy pod hasłem „DRUTEX-Wybór mistrzów".

Facebook: www.facebook.com/DRUTEXSA

Wywiad: http://bit.ly/1RgbMzU
DRUTEX S.A. jest największym  producentem stolarki okienno - drzwiowej w Europie. Spółka rozpoczęła działalność w 1985 roku i  obecnie sprzedaje swoje produkty w większości krajów europejskich, USA, Kanadzie, Meksyku, Australii i na Bliskim Wschodzie. 

W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, DRUTEX posiada, również okna, drzwi i fasady z aluminium i drewna, jak również rolety.  Firma, jako jedna z niewielu w branży, jest również producentem szyb zespolonych oraz wytwarza własne profile PVC - GL System. Obecnie potencjał przedsiębiorstwa pozwala na produkcję 5000 okien na dobę, co czyni firmę niekwestionowanym liderem w branży stolarki w Europie. Jednocześnie produkty firmy charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym i innowacyjnością, dzięki czemu wyznaczają standardy na międzynarodowym rynku stolarki i odpowiadają wymaganiom klientów.

Spółka jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne dopasowane do oczekiwań Klientów. Produkty znajdują uznanie w oczach nabywców, dzięki doskonałym rezultatom w zakresie energooszczędności jak również nowoczesnemu designowi i ponadprzeciętnej funkcjonalności, co jest odzwierciedlone w licznych nagrodach i wyróżnieniach, takich jak: Złoty Laur Klienta, Ambasador Polskiej Gospodarki, Filar Polskiej Gospodarki, Lider Polskiego Biznesu, Solidna Firma, Top Builder, Diament Forbesa, Medal Europejski, Gazele Biznesu, EU Standard, Kryształowy Profil, Dobra Firma, Zielona Marka i wiele innych.

Celem firmy jest tworzenie najnowocześniejszych produktów, inwestycje w innowacyjne rozwiązania i budowanie dynamicznej sieci sprzedaży gwarantującej optymalizację podaży i procesów zaopatrzenia wciąż powiększającej się bazy Klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Bytowie, w woj. pomorskim. Tam też znajduje się centrum logistyczne Spółki dysponujące flotą ponad 180 nowoczesnych pojazdów, dzięki czemu, w połączeniu ze sprawnością działania, firma zapewnia najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień (do 7 dni w całej Europie), co zdecydowanie wyróżnia firmę  na rynku.

W 2013 roku firma osiągnęła przychód na poziomie 480 mln zł, a działalność eksportowa firmy sięgnęła ponad 50%. Firma jest jednym z największych pracodawców w województwie i zatrudnia  ponad 1840 osób. Dynamiczny wzrost przychodów i zatrudnienia jest wynikiem rosnącego popytu na produkty firmy. Obecnie DRUTEX realizuje jedną z najważniejszych inwestycji w historii firmy, związaną z budową Europejskiego Centrum Stolarki, wartą w sumie ok. 200 mln zł.. Pierwszy etap inwestycji  firma planuje oddać w II kwartale  2014 roku, co pozwoli firmie na podwojenie mocy produkcyjnych.

DRUTEX S.A. jest również firmą społecznie odpowiedzialną, a polityka społecznej odpowiedzialności biznesu jest wpisana w strategię działania firmy. Spółka angażuje się w akcje mające na celu wspieranie potrzebujących. DRUTEX wspiera m.in. Fundację Kiwanis, pomagając dzieciom chorym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Firma pomogła również podopiecznym Fundacji „Równe Szanse" Dariusza Michalczewskiego. Poza tym angażuje się w lokalne inicjatywy. Dzięki temu dziś, DRUTEX postrzegany jest jako firma rzetelna, uczciwa i otwarta na potrzeby społeczeństwa.

źródło: Drutex