PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-10-26
Nowość SOUDAL - zawór Duravalve - maksymalizacja korzyści
Nowy zawór Duravalve daje kilka nowych korzyści: podnosi poziom niezawodności produktów, maksymalizuje wydajność i przedłuża ...

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie
Montażyści stolarki okiennej i drzwiowej oraz profesjonalne ekipy wykonawcze coraz większą wagę przykładają do stosowania w pracach budowlanych i wykończeniowych produktów o najlepszych parametrach. W przypadku pistoletowych pianek montażowych wybierają formuły niskoprężne, o krótkim czasie obróbki wstępnej, wysokiej izolacyjności akustycznej i termicznej, zwracają uwagę na regularność struktury komórkowej piany. Bardzo ważnym argumentem przy wyborze piany przez wykonawców jest też jej wydajność.

Nowy zawór Duravalve - kolejna innowacja wdrażana przez firmę Soudal w segmencie pian profesjonalnych - daje kilka nowych korzyści: podnosi poziom niezawodności produktów, maksymalizuje wydajność i przedłuża termin przydatności do użycia. Nowy zawór wykonany ze specjalnego tworzywa nie ulega uszkodzeniu pod wpływem działania temperatury i chemikaliów, jak mogło się zdarzyć w nieprawidłowo przechowywanej puszce ze standardowym zaworem gumowym. Dzięki nowej technologii zminimalizowane zostało ryzyko sklejenia lub zablokowania zaworu i ograniczenia wyjścia pianki z puszki. Trwale szczelny zawór uniemożliwia też ucieczkę gazu pędnego i zapobiega zmianom składu mieszaniny w puszce. Składowanie lub przewożenie pianki w pozycji poziomej nie ma wpływu na niezawodność zaworu. Utrzymanie tych wszystkich parametrów pozwoliło firmie Soudal na wydłużenie terminu przydatności pianki pistoletowej Duravalve do dwóch lat.

Pianki pistoletowe Soudal z zaworem Duravalve do końca roku 2015 dostępne będą w sklepach budowlanych na terenie całej Polski. Cena pian pistoletowych z nowym zaworem nie ulegnie zmianie tzn. nowe produkty pozostaną w starej cenie.

Marka Soudal jest światowym liderem w zakresie produkcji pian montażowych. Wprowadzając piany pistoletowe z zaawansowanym technologicznie zaworem Duravalve, po raz kolejny wytycza standardy technologiczne na rynku budowlanym.Soudal
jest światowym liderem wśród producentów pianek poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny w 130 krajach na 6 kontynentach. Od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. 

źródło: Soudal