PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-02-10
Marcopol z nagrodą Superperła Kaszub 2015
Firma Marcopol Sp. z o.o. została uhonorowana nagrodą ,,Superperła Kaszub", przyznawaną przez Starostę Powiatu Kartuskiego.

Marcopol Sp. z o.o.
ul. Oliwska 100
80-209 Chwaszczyno

tel. 58 554 05 55
fax 58 554 06 56
biuro@marcopol.pl
www.marcopol.pl

» więcej o firmie

Firma Marcopol Sp. z o.o. została uhonorowana nagrodą ,,Superperła Kaszub", przyznawaną przez Starostę Powiatu Kartuskiego. Przyznany spółce tytuł jest potwierdzeniem znaczącego wpływu firmy MARCOPOL na rozwój gospodarczy regionu, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

Podczas gali, która odbyła się 05.02. w Kartuskim Centrum Kultury uhonorowani zostali przedsiębiorcy oraz osoby aktywnie działające dla dobra powiatu. Uzasadnieniem wręczonej Prezesowi MARCOPOL Sp. z o.o. Jerzemu Brzezińskiemu nagrody jest nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa, profesjonalny management, dbałość o wysoka jakość marki, a także wspieranie wielu inicjatyw społecznych.

- Tytuł Superperły Kaszub, przyznawany przez lokalne władze jest szczególnym wyróżnieniem. To także zobowiązanie do dalszego rozwoju, dawania przykładu i bycia wzorem do naśladowania. Jestem przekonany, że podołamy temu zadaniu, ponieważ o sile firmy MARCOPOL stanowią znakomici ludzie, którzy każdego dnia wpływają na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Razem dajemy przykład zdrowej, silnej i grającej fair w biznesie firmy  - mówi Jerzy Brzeziński, Prezes Zarządu Marcopol Sp. z o.o.Marcopol Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1985 roku i obecnie zatrudnię ponad 400 osób. Dzisiaj firma jest liderem rynku elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki wysokiej jakości, trwałości i precyzyjnemu wykonaniu produkty firmy stanowią filary, na których opiera się funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw z branży meblowej, budowlanej, elektrotechnicznej i motoryzacyjnej. Marcopol jest dostawcą dla światowych marek, między innymi takich jak: Pesa, Ikea, Samsung czy Amica.

Firma posiada kilkanaście oddziałów na terenie całego kraju oraz 5 filii zagranicznych, w tym na Litwie, Estonii i w Rosji. Oddziały dystrybucyjne w wielu miastach Polski pozwalają spółce na szybkie zaspokajanie potrzeb Klientów. Jedną z najważniejszych gałęzi i elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa jest transport. Mając na uwadze logistykę przygotowania dużych zamówień, procesy obsługi magazynów oraz spedycji zostały w pełni zoptymalizowane, dzięki czemu czas realizacji skracany jest do minimum.

źródło: Marcopol