PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-30
OKNOPLAST Złotym Championem roku 2016
W tym roku OKNOPLAST uzyskał tytuł ZŁOTY CHAMPION ROKU 2016 oraz SREBRNA Budowlana Marka Roku 2016 w kategorii Okna Elewacyjne.

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 71
fax 12 279 71 72
biuro@oknoplast.com.pl
www.oknoplast.com.pl

» więcej o firmie

OKNOPLAST po raz kolejny zdobył złoto w prestiżowym rankingu konsumenckim Budowlana Marka Roku 2016 organizowanym przez Centrum Badań i Analiz Rynku. OKNOPLAST został nagrodzony dwoma statuetkami: Złotym Championem Roku 2016 oraz Srebrną Budowlaną Marką Roku 2016 w kategorii okna elewacyjne. Tytuł Budowlanej Marki Roku otrzymują firmy z branży budowlanej cieszące się największym zaufaniem wykonawców. 

Plebiscyt Budowlana Marka Roku organizowany jest od trzynastu lat przez firmę Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyróżnienia przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań przeprowadzanych na reprezentatywnej próbie 2 000 firm wykonawczych z całej Polski. Co ważne respondenci wskazują marki produktów w sposób spontaniczny, dzięki czemu Ranking Budowlana Marka Roku jest najbardziej miarodajną i obiektywną klasyfikacją firm budowlanych w Polsce. Uczestnicy badania przy ocenie biorą pod uwagę jakość produktów oraz relację ceny do jakości.

W tym roku OKNOPLAST uzyskał tytuł ZŁOTY CHAMPION ROKU 2016 oraz SREBRNA Budowlana Marka Roku 2016 w kategorii Okna Elewacyjne. OKNOPLAST zdobywa wyróżnienia nieprzerwanie od 2009 roku.

Zdobycie aż dwóch statuetek: Złotego Championa roku 2016 oraz Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2016 za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych jest potwierdzeniem, że nasze starania przynoszą efekt. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość produktów oraz profesjonalizm w obsłudze klienta. Bardzo ważne są dla nas również innowacyjne rozwiązania, ponieważ naszym celem jest bowiem wyznaczanie trendów, a pośrednio rozwój całej branży - mówi Magdalena Cedro-Czubaj,  Dyrektor Marketingu firmy OKNOPLAST - Jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasza marka została doceniona przez fachowców i cieszy się niezmiennym zaufaniem wykonawców od kilku lat.

Statuetki Budowlana Marka Roku zostały wręczone na uroczystej gali 23 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach pod Warszawą.OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Firma prowadzi działalność na 10 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch i Węgier. W czerwcu 2013 roku firma ogłosiła utworzenie Grupy OKNOPLAST, w skład której wchodzą trzy firmy: OKNOPLAST, WnD i Aluhaus zapewniając jeszcze większe zróżnicowanie oferty produktowej i jej precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów.

OKNOPLAST działa w segmencie Top Premium. W portfolio firmy znajdują się okna i drzwi zewnętrzne PVC, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Spółka uruchomiła również produkcję własnych pakietów szybowych. Jako jedna z nielicznych firm OKNOPLAST oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty firmy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.

OKNOPLAST jest posiadaczem licznych prestiżowych wyróżnień i nagród m.in. został wyróżniony w konkursie Polska Firma - Międzynarodowy Czempion

Siedziba OKNOPLASTU zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Globalna liczba klientów przez 22 lata działalności przekroczyła 1,31 mln. Aktualnie w firmie pracuje ponad 1100 osób.

źródło: Oknoplast