PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-09-01
Finał programu „Dom Marzeń”
Do budowy domu zostały użyte okna PIXEL, które dostarczają do pomieszczenia o 22 proc. więcej światła.

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 71
fax 12 279 71 72
biuro@oknoplast.com.pl
www.oknoplast.com.pl

» więcej o firmie

31 sierpnia odbył się finał programu telewizji TVN „Dom Marzeń". Zwycięska para, która zamieszka w ekskluzywnym domu, to Marzena i Richard. Jednym ze sponsorów programu był OKNOPLAST. Do budowy tytułowego Domu Marzeń zostały użyte okna PIXEL - autorski projekt firmy OKNOPLAST.

Trzy miesiące temu 10 par przeniosło swoje życie na plac budowy w Starej Wsi pod Warszawą, gdzie wspólnymi siłami tworzyli wymarzone cztery kąty. Wyjątkowość programu polega na tym, że to jego uczestnicy własnoręcznie budowali swój upragniony dom. Co tydzień sami uczestnicy decydowali, kto opuści program. W finale spotkały się dwie pary: Marzena i Richard oraz Patrycja i Robert, a zwycięzców wybrali widzowie. Po kilkunastu tygodniach zmagań klucze do tytularnego Domu Marzeń zdobyli Marzena i Richard i już niebawem zamieszkają w domu o powierzchni 315 mkw.

Do budowy domu zostały użyte okna PIXEL, które dostarczają do pomieszczenia o 22 proc. więcej światła. Designerska forma okna bez żadnych zaokrągleń idealnie wpisuje się w najnowsze trendy projektowania wnętrz. Produkt jest autorskim projektem firmy OKNOPLAST, która jest jedną ze sponsorów programu.

- Gratulujemy zwycięskiej parze i mamy nadzieję, że Marzenie i Richardowi będzie mieszkało się w nowym domu przyjemnie oraz komfortowo - mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST. Cieszymy się, że w Domu Marzeń zostały użyte okna PIXEL, które idealnie pasują do nowoczesnego i designerskiego charakteru wnętrza. Przez okna PIXEL wpada więcej naturalnego światła, które jest bardzo cenne dla naszego dobrego samopoczucia.

W planach firmy OKNOPLAST jest także realizacja sesji zdjęciowej w pięknym i ekskluzywnym wnętrzu Domu Marzeń. Będzie to podsumowanie pracy wszystkich uczestników, którzy wspólnie zbudowali jedyny w swoim rodzaju dom.

Program „Dom Marzeń" prowadziła Urszula Chincz - dziennikarka „Dzień dobry TVN", a zmagania uczestników wspierał architekt Hernan Gomez. Powtórki wszystkich odcinków programu od września będzie można oglądać na kanale TVN Style.
OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Firma prowadzi działalność na 10 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch i Węgier. W czerwcu 2013 roku firma ogłosiła utworzenie Grupy OKNOPLAST, w skład której wchodzą trzy firmy: OKNOPLAST, WnD i Aluhaus zapewniając jeszcze większe zróżnicowanie oferty produktowej i jej precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów.

OKNOPLAST działa w segmencie Top Premium. W portfolio firmy znajdują się okna i drzwi zewnętrzne PVC, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Spółka uruchomiła również produkcję własnych pakietów szybowych. Jako jedna z nielicznych firm OKNOPLAST oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty firmy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.

OKNOPLAST jest posiadaczem licznych prestiżowych wyróżnień i nagród m.in. został wyróżniony w konkursie Polska Firma - Międzynarodowy Czempion

Siedziba OKNOPLASTU zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Globalna liczba klientów przez 22 lata działalności przekroczyła 1,31 mln. Aktualnie w firmie pracuje ponad 1100 osób.

źródło: Oknoplast