PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-09-20
Pokój na poddaszu - to on wskaże nam jakie okno dachowe wybrać?
Podobnie jak dobieramy materiały i sposób wykończenia do rodzaju wnętrza, tak samo okna dachowe możemy optymalnie dopasować do każdego typu pomieszczenia.

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.pl

» więcej o firmie

Podobnie jak dobieramy materiały i sposób wykończenia do rodzaju wnętrza, tak samo okna dachowe możemy optymalnie dopasować do każdego typu pomieszczenia. Na inne cechy okien będziemy zwracać uwagę wybierając modele do sypialni i salonu, a inne do kuchni, czy łazienki.

W przypadku sypialni możemy zdecydować się na okna drewniane w kolorze sosny, które zapewnią nam przytulne wnętrze. Wielbiciele stylu minimalistycznego docenią okna wykończone akrylowym lakierem białym. W salonie możemy pokusić się o oryginalne rozwiązanie projektowe, w którym warto postawić na nowoczesność i komfort - na przykład okno Galeria, czyli balkon na poddaszu. W łazienkach i kuchni z racji ich specyfiki będziemy wybierać okna o podwyższonej odporności na wilgotność. Tutaj polecamy kolejno okno aluminiowo-tworzywowe oraz okno drewniane wykończone poliuretanem.


Ostatecznie, wybór okien dachowych na poddasze zależy od jego przeznaczenia, estetyki, funkcjonalności oraz naszych osobistych preferencji. Istotne jest, aby skonsultować się z fachowcem lub architektem, aby wybrać najlepsze rozwiązanie, które spełni nasze oczekiwania i będzie doskonale współgrać z charakterem naszego unikalnego pomieszczenia na poddaszu.

więcej informacji