PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2013-04-09
Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8
Okno dachowe Designo R8 wyróżnia się spośród innych pokrewnych produktów na ryku dzięki unikalnemu wzornictwu.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
ul. Lubelska 104
21-100 Lubartów

tel. 81 855 05 22
fax 81 855 05 28
biuro.pl@roto-frank.com
www.roto.pl

» więcej o firmie

Nowoczesny design
Okno dachowe Designo R8 wyróżnia się spośród innych pokrewnych produktów na ryku dzięki unikalnemu wzornictwu. Nowoczesny, ergonomiczny kształt i niższy montaż w dachu zapewniają optymalne zintegrowanie okna z połacią dachu. Co więcej, Designo R8 to także wyjątkowy i bardzo praktyczny kolor zewnętrznego oblachowania - antracyt metallic.

2 w 1
Dzięki zastosowaniu okuć światowego lidera Designo R8 posiada dwa systemy otwierania sterowane jedną ergonomiczną, wielofunkcyjną klamką. Pierwsza - uchylna pozycja otwartego skrzydła - zapewnia bezpieczny i wygodny dostęp do otwartego okna.


Kolejna - wysokoosiowa w ¾ wysokości okna - gwarantuje efektywne wietrzenie i możliwość wyglądania przez otwarte okno bez żadnych utrudnień w pozycji wyprostowanej. Dodatkowo automatyczna blokada okna w pozycji do mycia zapewnia bezpieczeństwo podczas pielęgnacji. Okna dachowe Designo R8, jak każde okno Roto można regulować po zamontowaniu, gdy wskutek pracy więźby dachowej powstają przekoszenia. 

Doskonałe dla każdego wnętrza
Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8 jest dostępne w wersji drewnianej i PVC - tradycyjnie w kolorze białym, a także w 5 praktycznych kolorach okleiny drewnopodobnej: złoty i czarny dąb, sosna, orzech oraz mahoń. Dzięki temu nie tylko pasuje do każdego wnętrza, ale i podkreśla jego wyjątkowy charakter.

Najlepszy wybór
Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8 to niezwykle energooszczędny produkt Roto posiadający seryjnie montowany dwuczęściowy termo-blok WD oraz 2 rodzaje szklenia do wyboru. Jest nim podwójne energooszczędne szklenie Roto blueLine oraz nowe niskoemisyjne potrójne szklenie Roto blueTec, którego parametry  spełniają wymagania domów pasywnych i energooszczędnych.

Szklenie Roto blueTec
3-szybowy pakiet do domów energooszczędnych z zewnętrzną i środkową szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie argonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear

Uw=1,0 W/m²K,
Ug=0,8 W/m²K
Szklenie Roto blueTec Plus
3-szybowy pakiet do domów pasywnych, z zewnętrzną i środkową szybą hartowaną, od wewnątrz szkło bezpieczne klejone, wypełnienie kryptonem, powłoka samoczyszcząca Aquaclear

Uw=0,8 W/m²K (dla okien z PVC)
Ug=0,5 W/m²K

Najwyższe bezpieczeństwo
„Okno dachowe Designo R8 posiada 4 punkty ryglowania, w efekcie to 5 najwyższa klasa bezpieczeństwa, oznaczająca większą szczelność okna oraz lepsze zabezpieczenie przed włamaniem." - Paweł Hryniewicz, Produktmanagement

źródło: Roto
fot. Roto