PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
VEKA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 71
96-100 Skierniewice
woj. łódzkie, powiat Skierniewice

tel. 46 834 44 00
fax 46 834 44 74
info_veka_pl@veka.comwww.veka.pl


Artykuły:
Informacje o firmie
VEKA Polska Sp. z o.o. została utworzona w Skierniewicach przez niemiecką firmę VEKA AG z Sendenhorst w roku 1994. W chwili obecnej dostarcza nowoczesne systemy profili z tworzywa sztucznego do około 180 producentów okien w Polsce.

Przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz korzystając z 30-letnich doświadczeń VEKA AG, VEKA Polska osiąga corocznie znaczący przyrost obrotu, podkreślający jej rolę w grupie przedsiębiorstw VEKA na świecie i gwarantujący czołową pozycję na rynku krajowym.

VEKA Polska zatrudnia około 450 pracowników, których kwalifikacje zawodowe są stale podnoszone poprzez szkolenia, zarówno w kraju, jak i za granicą. Nowoczesne media komunikacyjne umożliwiają optymalny przepływ informacji, niezbędny dla właściwego sterowania procesami produkcyjnymi i profesjonalnej obsługi klientów.

Ciągła dbałość o jakość produktów i usług stała się dla VEKA Polska podstawą sukcesu. Jako pierwsze przedsiębiorstwo branży okiennej w Polsce, VEKA Polska Sp. z o.o. uzyskała w roku 1998 certyfikat Certyfikat ISO 9001 : 2008 DIN EN ISO 9001 nadany przez DQS Deutsche Gesellschaft zur Zertifizierung von Managementsystemen mbH z Frankfurtu nad Menem. Certyfikat gwarantuje stałą jakość wszystkich procesów produkcyjnych i procesów zarządzania w VEKA Polska oraz potwierdza jej wiodącą rolę na polskim rynku.
(20793)