PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
PARTNER Limanowa
ul. Ceglarska 4
34-600 Limanowa
woj. małopolskie, powiat limanowski

tel. 18 330 02 67 , 18 337 68 30
biuro@okna-partner.plwww.okna-partner.pl


Aktualności:
Artykuły:
Informacje o firmie


Firma PARTNER rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku, a doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat sprawiło, że stała się uznanym producentem okien oraz drzwi z PVC i aluminium. Centrala przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Limanowej, od 2007 roku jest to nowy budynek przy ulicy Ceglarskiej, mieszczący centrum administracyjne oraz zakład produkcyjny.

Domeną firmy PARTNER są okna i drzwi, ale zajmuje się również produkcją witryn, fasad i innych konstrukcji z PVC i aluminium, w tym drzwi przeciwpożarowych, rolet zewnętrznych, bram garażowych oraz moskitier. W ofercie znajduje się również szeroka gama parapetów i wielu akcesoriów okiennych. Firma zapewnia także usługi montażowe swoich wyrobów.

Obsługa Klienta detalicznego odbywa się poprzez sieć kilkunastu biur handlowych na terenie województwa małopolskiego. Realizacje firmy znacznie wykraczają poza ten obszar – jest to wynik współpracy z firmami budowlanymi, a także udziału w zamówieniach publicznych. Od 2005 roku ważnym rynkiem zbytu są kraje Unii Europejskiej. Rok 2008 został wykorzystany do wcielenia w życie nowych rozwiązań. Dzięki dotacjom unijnym zmodernizowano park maszynowy, wyposażając go w nowoczesne urządzenia, które wykorzystują technologie CNC. Wtedy także rozpoczęte zostało wdrażanie systemu zarządzania jakością ISO, zakończone uzyskaniem certyfikatu w roku 2009.

Przedsiębiorstwo cały czas dynamicznie się rozwija. Rok 2010 to początek prac nad nowym wizerunkiem. Wizja przyszłości firmy to rozwój eksportu oraz dalsza ekspansja na rynku województwa małopolskiego i Polski południowej. W tych obszarach firma PARTNER już jest postrzegana jako oferująca swoim odbiorcom – detalicznym oraz instytucjonalnym – indywidualne i optymalne dla nich rozwiązania. Jest to możliwe dzięki wciąż udoskonalanemu zapleczu produkcyjnemu, młodej, stale podnoszącej swoje kompetencje kadrze oraz wieloletniemu doświadczeniu.
(23220)