PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
firma PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź
woj. łódzkie, powiat Łódź

tel. 42 689 99 99 , 42 689 72 57
fax 42 689 72 56
petecki@petecki.euwww.petecki.eu


Aktualności:
2023-10-23 Grupa Petecki kontynuuje cykl szkoleń dla partnerów B2B wraz z firmą Salamander
2023-09-08 Tomasz Popielawski dyrektorem marketingu i PR w Grupie Petecki
2020-01-17 Rozmowa z Ignacym Peteckim, właścicielem firmy PETECKI
2019-10-08 Innowacja Roku 2019 dla firmy PETECKI
2019-07-09 Certyfikat dla firmy PETECKI
2019-06-03 OGŁASZAMY KONKURS! „Wygrywam bo wiem”.
2019-04-08 NOWOŚĆ w ofercie PETECKI!
2018-11-29 Nowe kolory w ofercie PETECKI
2018-11-23 Cenne powietrze
2018-10-10 DbamODom.pl
2018-09-13 Z myślą o przyszłości
2018-06-26 Nagrody dla Grupy Petecki
2018-05-11 Z fascynacji naturą - OKNA TARASOWE PATIO
2018-04-05 Twój dom – Twój komfort
2018-02-23 Gazele Biznesu 2017 dla Petecki Investment
2018-01-30 Nowe oblicze doskonałości – powłoka SPECTRAL
2018-01-29 Excellent Line 76 MD
2017-05-25 Orły Polskiego Budownictwa dla Grupy PETECKI
2017-03-03 Wiosenna promocja Grupy PETECKI!!!
2017-02-10 PETECKI łączy współpracę nauki z biznesem
2017-01-11 Okna PETECKI dla budownictwa pasywnego
2016-10-10 Korzystaj z inteligentnych rozwiązań
2016-10-05 Grupa PETECKI diamentem Polskiej innowacyjności 2016
2016-10-05 Petecki liderem Polskiej Gospodarki 2016
2016-08-01 Zwiększ swój komfort już za 1 zł z firmą PETECKI
2016-05-09 Nowa promocja Grupy PETECKI
2016-04-28 Grupa PETECKI członkiem Przedsiębiorcy.pl.
2016-04-08 Grupa PETECKI otrzymała wyróżnienie od firmy Salamander Window & Door Systems S.A
2016-03-02 Prezes Edyta Petecka została laureatką w plebiscycie: Kobiety Branży Stolarki 2016
2016-03-01 Wygoda i design za 1 zł - nowa promocja Grupy Petecki
2016-01-08 Grupa Petecki otrzymała nagrodę Róże Przedsiębiorczości
2015-12-03 PETECKI zdobywa: Zasłużony dla Polskiego Budownictwa i Orzeł Polskiego Budownictwa
2015-11-23 Prestiżowe wyróżnienie dla firmy PETECKI
2015-08-31 PETECKI wyposaża zakłady produkcyjne w maszyny URBAN POLSKA
Artykuły:
Informacje o firmie

Dom to nie tylko ściany, to także, a może nawet przede wszystkim, drzwi i okna. Wiemy o tym dobrze, dlatego nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły i nowoczesne wzornictwo. Jesteśmy wierni tym zasadom od ponad dwudziestu lat.

Początek

Rok 1995 zapisał się na stałe w pamięci Edyty i Ignacego Peteckiego. To właśnie wtedy w Łodzi powstała nieduża firma produkująca stolarkę otworową, o której dziś mówią najwięksi budowniczowie i deweloperzy w Europie. Już od pierwszych chwil było wiadomo, że nowo powstała firma nie będzie kolejną anonimową manufakturą na przedsiębiorczej mapie Polski. W założeniu miała to być firma nowoczesna, innowacyjna, wyznaczająca nowe trendy i kreująca nowe standardy w produkcji stolarki otworowej. I właśnie taka jest dziś Grupa Petecki.

W centralnym punkcie naszych działań zawsze stoi klient. To dla niego staramy się o najlepsze dostępne na rynku materiały i technologie. Chcemy, by korzystanie z naszych produktów kojarzyło mu się z wygodą, przyjemnością, komfortem – jednym słowem z luksusem. Aby to było możliwe, stale pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, wdrażamy nowe rozwiązania, projektujemy unikatowe na skalę europejską systemy. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel i dbamy o stałe podnoszenie jego kwalifikacji poprzez częste szkolenia. Stawiamy sobie za cel być dostawcą z najwyższej półki. Nie lekceważymy konkurencji, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, by zawsze być krok przed nią.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i energooszczędność

Wyspecjalizowana sieć partnerów handlowych działająca w oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta to dla nas pewność, że każdy klient zostanie kompleksowo obsłużony. Szczególny nacisk kładziemy na dokładną i rzetelną informację na temat wybranych produktów. Chcemy, by każdy klient, który złoży u nas zamówienie, był w pełni usatysfakcjonowany. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i robimy wszystko, by wyjść im naprzeciw. 

Bezpieczeństwo i funkcjonalność to najważniejsze cechy użytkowe naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze okna i drzwi charakteryzowały się najlepszymi współczynnikami izolacji termicznej i akustycznej. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów pozwala nam produkować okna i drzwi odporne na działanie warunków atmosferycznych. Szyby zespolone termoizolacyjne, jakie stosujemy w naszych oknach, pozwalają na znaczne zredukowanie strat ciepła w zimie (co daje dużą oszczędność na rachunkach za ogrzewanie), w lecie zaś ograniczają dopływ ciepła do pomieszczenia, co z kolei pozwala ograniczyć używanie klimatyzacji. W naszych oknach montujemy szyby: antywłamaniowe, przeciwpożarowe (chroniące przed rozprzestrzenianiem się ognia) dźwiękochłonne, samoczyszczące (idealne na szklane dachy), dekoracyjne, przeciwsłoneczne. Każdorazowo dopasowujemy produkt do indywidualnych potrzeb klienta.

Najbardziej kompleksowa oferta produktowa

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko okna i drzwi z PCV, ale także nowoczesne rozwiązania z aluminium. Profile aluminiowe dają znacznie większe możliwości. To z nich robi się konstrukcje w najbardziej nietypowych kształtach. Możemy je pokryć praktycznie dowolnym kolorem. Warto przy tym zauważyć, że aluminium jest materiałem trwałym i odpornym na korozję – będzie służyło przez długie lata i nie zmieni swojego pierwotnego kształtu. Produkujemy też inne elementy stolarki otworowej – bramy segmentowe, parapety, rolety i konstrukcje ogrodów zimowych. We wszystkich naszych projektach stawiamy na wysoką jakość i ponadczasowe wzornictwo.

Praktycznie od początku naszej działalności współpracujemy z krajowymi i europejskimi deweloperami i firmami budowlanymi. Możemy poszczycić się realizacjami nie tylko obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Dostarczyliśmy stolarkę otworową także do wielu hoteli i obiektów handlowo-usługowych, czyli wszędzie tam, gdzie wymaga się najwyższej jakości połączonej z nowoczesnym i uniwersalnym wzornictwem.

Cztery fabryki, jedna silna Grupa

Siedziba Firmy i Zakład Produkcyjny w Łodzi

Zakład w Łodzi powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych. Zajmował się tym, co było hitem na miarę tamtych czasów – produkcją stolarki okiennej PCV opartą na profilach firmy REHAU. Od tamtej pory wiele się zmieniło i dziś w Łodzi pracuje sztab specjalistów, tworząc ślusarkę aluminiową na miarę XXI wieku. W ofercie mamy nie tylko tradycyjne drzwi i okna. Produkujemy także ślusarkę pod ogrody zimowe, drzwi harmonijkowe oraz systemy przesuwne i fasadowe. Doskonale wyposażona linia produkcyjna to nasz powód do dumy. Dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie podołać każdemu, nawet bardzo nietypowemu zamówieniu.


Zakład Produkcyjny w Łasku

Zakład w Łasku powstał zaledwie sześć lat po wybudowaniu zakładu w Łodzi. Powód jego powstania był oczywisty – by nadal móc oferować klientom krótki czas realizacji zamówienia, potrzebny był większy zakład produkcyjny. Zakład w Łasku zajmuje powierzchnię ponad 5 ha. Mieszczą się tam nie tylko nowocześnie wyposażone hale produkcyjne, ale także centrum administracyjno-biurowe, centrum logistyczne, centrum badawcze wyrobów gotowych i wewnętrzny dział kontroli jakości. Kompleks w Łasku szczyci się mianem najnowocześniejszego tego typu obiektu w Europie. Jest to też największy zakład wchodzący w skład Grupy Petecki. To właśnie w Łasku produkowane są okna z serii Futura Design, za które Grupa Petecki została nagrodzona Orłem Przedsiębiorczości 2017.


Zakład Produkcyjny w Gostyninie

Zakład w Gostyninie w skład Grupy Petecki wszedł w 2006 roku i był odpowiedzią na zapotrzebowanie mazowieckiego rynku na wysokiej jakości stolarkę otworową. Była to także okazja do zwiększenia produkcji ogółem, nowy zakład bowiem w krótkim czasie pokazał, że inwestycja była jak najbardziej trafiona. Rozbudowa fabryki pozwoliła na uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych, a wyposażenie ich w najwyższej jakości urządzenia firmy Urban oraz Stürtz pozwoliło osiągnąć wydajność 25 tysięcy jednostek okiennych na przestrzeni miesiąca. Zakład w Gostyninie produkuje głównie stolarkę okienną i drzwiową w oparciu o systemy Brügmann/Salamander.


Zakład Produkcyjny w Chrapczewie

Zakład w Chrapczewie to czwarty i jak na razie ostatni kompleks wchodzący w skład Grupy Petecki. Został kupiony jako upadająca firma produkująca stolarkę otworową z Aluminium i PCV. Wprowadzono nowoczesne standardy zarządzania zakładem oparte o Total Quality Management. Całkowita jego restrukturyzacja w krótkim czasie uczyniły z upadającej fabryki wysoce nowatorski i profesjonalny zakład. Jego domeną jest produkcja stolarki dla najbardziej wymagających klientów i specjalizowanie się w zamówieniach niestandardowych. To tu produkowane są okna w kształtach trójkątnych, okrągłych, półkolistych, a nawet nieokreślonych. Nie ma takiego kształtu, którego nie dałoby się wyprodukować w Chrapczewie.


(15671)