PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-03-24
Fabryka Pomysłów w EKO-OKNACH. Ogromny odzew na projekt
Projekt „Fabryka Pomysłów", chociaż ruszył zaledwie kilka miesięcy temu, już przynosi wymierne efekty.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Projekt „Fabryka Pomysłów", chociaż ruszył zaledwie kilka miesięcy temu, już przynosi wymierne efekty. Pracownicy firmy EKO-OKNA S.A. do inicjatywy podeszli z wielkim entuzjazmem i bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz pomysłami.

- Jesteśmy zachwyceni pomysłowością i wysokim poziomem merytorycznym zgłoszonych rozwiązań - tak Małgorzata Krzyżanowska, koordynator projektu „Fabryka Pomysłów", komentuje dotychczasowe rezultaty jego funkcjonowania. Celem inicjatywy było zachęcenie pracowników firmy EKO-OKNA do dzielenia się pomysłami i rozwiązaniami, które w efekcie mają przyczynić się do rozwoju przedsiębiorstwa oraz jego oferty.

Pomysły spływają lawinowo. - Odzew jest ogromny. Cieszymy się, że nasi pracownicy wykazują się taką kreatywnością, identyfikują się z miejscem pracy i chcą aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy. Projektów przybywa z dnia na dzień. Wiele z nich już zostało zrealizowanych, inne są dopiero wdrażane - mówi koordynatorka projektu. Spółka otrzymała także szereg propozycji od osób w żaden sposób niezwiązanych z firmą. - Projektów jest na tyle dużo, że zdecydowaliśmy się nieco zawęzić regulamin projektu. Pierwszeństwo w zgłaszaniu projektów daliśmy naszym pracownikom, gdyż to oni znają firmę „od podszewki", rozumieją proces technologiczny i doskonale wiedzą co trzeba usprawnić i jakie rozwiązania wdrożyć, aby dostarczyć klientowi najlepszej jakości produkt - dodaje Małgorzata Krzyżanowska.

Projekt cały czas trwa. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w formie papierowej. Na terenie każdego z zakładów produkcyjnych znajdują się specjalne urny, do których można wrzucać wypełnione formularze zgłoszenia projektu.

Przypomnijmy, że „Fabryka Pomysłów" to projekt realizowany przez nowo powstały dział projektowo-wdrożeniowy firmy EKO-OKNA. Dział zajmuje się nie tylko kreowaniem, ale także wprowadzaniem w życie innowacyjnych koncepcji związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem jednego z największych, europejskich producentów stolarki otworowej.EKO-OKNA S.A.
to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

źródło: Eko-Okna