PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2017-06-09
Kolejna edycja Biegu Młodości w Knurowie za nami!
Sportowe emocje, gorący doping i życiowe rekordy. Za nami kolejna odsłona 26. już Biegu Młodości dla Dzieci i Młodzieży.

AIB Sp. z o.o. sp. k.
ul. Przemysłowa 22
44-190 Knurów

tel. 32 335 79 00
fax 32 335 79 05
firma@aibsc.com.pl
www.aibsc.com.pl

» więcej o firmie

Sportowe emocje, gorący doping i życiowe rekordy. Za nami kolejna odsłona 26. już Biegu Młodości dla Dzieci i Młodzieży. Zawody odbyły się 1 czerwca w Parku NOT w Szczygłowicach. Wzięło w nich udział ponad 100 dzieci. Bieg wsparła firma AIB z Knurowa.

Dzieci uczęszczające do Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych rywalizowały ze sobą według kategorii w podziale na roczniki, na dystansie od 70 do 1000 metrów w zależności od wieku. Na starcie stanęli młodzi biegacze m.in. z Knurowa, Brennej i okolicznych miejscowości. W rolę startera wcielił się Ryszard Szpura, Prezes firmy AIB, dając sygnał do rozpoczęcia biegu. - Cieszymy się, że możemy pomóc młodym sportowcom w rozwijaniu ich pasji i talentów, ale także w dobrej zabawie. Organizowany co roku Bieg Młodości Dzieci i Młodzieży to świetny sposób na promowanie idei zdrowego stylu życia. Firma AIB z chęcią wspiera inicjatywy tego typu, szczególnie na szczeblu lokalnym - mówi Ryszard Szpura. Każdy z uczestników, za pokonanie dystansu, otrzymał specjalny medal, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.


Głównym celem Biegu Młodości jest upowszechnienie biegania wśród dzieci i młodzieży, jako elementu aktywności fizycznej, który ma duży wpływ na zdrowie człowieka. To także znakomita forma rozrywki, a dla wielu młodych adeptów biegania - dobry start do zawodowej kariery.­ Organizatorem imprezy był Amatorski Klub Biegacza w Knurowie. Biegi wsparła firma AIB, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych, którego siedziba i zakład produkcyjny mieszczą się w Knurowie.


od lewej - Tomasz Rzepa, Przewodniczący Rady Miasta, Ryszard Szpura, Prezes AIB


od lewej - Adam Rams, Prezydent Miasta, Ryszard Szpura, Prezes AIB, Jerzy Pach, Wiceprzewodniczący Rady Miasta, Piotr Surówka, Zastępca Prezydenta Miasta, Krzysztof Stolarek, Dyrektor MOSiR
AIB
- prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Spółka rozpoczęła działalność w 1992 roku, skupiając się na produkcji innowacyjnych produktów wykończeniowych oraz materiałów izolacyjnych. Gwarancją jakości AIB jest ponad 20-letnie doświadczenie oraz specjalistyczne wykształcenie założycieli firmy, które pozwalają oferować wyroby o sprawdzonej, wysokiej jakości. Znajdują one zastosowanie, jako elementy do produkcji okien oraz części systemów izolacyjnych wielu światowych marek.

źródło: AiB