PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2017-07-03
Konkurs rowerowy Soudal z okazji Tour De France 2017
Wszystkich fanów Tour de France zapraszamy do udziału w konkursie rowerowym na FB Polubisz Remont, organizowanym przez firmę Soudal.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Wszystkich fanów Tour de France zapraszamy do udziału w konkursie rowerowym na FB Polubisz Remont, organizowanym przez firmę Soudal - tytularnego sponsora zawodowej grupy kolarskiej Lotto Soudal. Na zwycięzców czekają oryginalne ubrania oraz akcesoria kolarskie sygnowane przez drużynę Lotto Soudal.

Przed nami niezapomniane emocje związane ze 104. edycją wyścigu Tour de France. Na starcie nie zabraknie drużyny Lotto Soudal, którą od kilku lat sponsoruje światowy lider branży chemii budowlanej - firma Soudal. Aktywne wspieranie sportowców jest nieodłącznym elementem filozofii działania firmy, która w ten sposób daje wyraz przekonaniu, że ambicja, wytrwałość i ciężka praca stanowią klucz do sukcesu.


Dla entuzjastów kolarstwa Soudal przygotował konkurs na Facebooku, w którym zadanie polega na obstawianiu wyniku najszybszego danego dnia zawodnika drużyny Lotto Soudal. Wystarczy wejść na FB Polubisz Remont i typowany wynik (godziny, minuty, sekundy) wpisać w komentarzu pod aktualnym postem konkursowym, nie później niż w momencie rozpoczęcia danego etapu wyścigu. Codziennie trzy osoby, które obstawią wynik najbardziej zbliżony do rzeczywistego wyniku najszybszego w danym dniu kolarza Lotto Soudal, wygrywają oryginalne bidony Lotto Soudal. Nazwiska uczestników konkursu, do których powędrują bidony, będą ogłoszone w dniach 10.07, 17.07 i 24.07.

Z kolei najbardziej aktywni komentatorzy wyścigu (liczy się liczba komentarzy opublikowanych pod postami konkursowymi) zostaną nagrodzeni wyjątkowymi zestawami kolarskimi: koszulka Lotto Soudal + czapeczka Lotto Soudal + breloczek do kluczy Lotto Soudal. Aktywność komentatorów będzie sprawdzana w następujących okresach:  od 01 do 09.07, od 11.07 do 16.07, od 18.07 do 23.07. W każdym okresie zostanie nagrodzony jeden komentator.

Konkurs, podobnie jak tegoroczna edycja Tour de France, potrwa od 01.0.2017 do 23.07.2017. Szczegółowe informacje znajdują się na FB Polubisz Remont.
Soudal
jest światowym liderem wśród producentów pianek poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny w 130 krajach na 6 kontynentach. Od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. 

źródło: Soudal