PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-08-30
All in One Design – cała stolarka w jednej, estetycznej odsłonie
Eko-Okna uchylają rąbka tajemnicy. Wraz z końcem wakacji premierę miała tutaj estetyczna linia produktów All in One Design.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Linia produktów All in One Design to osiem, starannie opracowanych kompozycji, w których rolę główną odgrywa nie tylko wysoka jakość produktów, ale przede wszystkim ich wygląd. - W ostatnich latach coraz więcej mówiło się o budownictwie energooszczędnym. Dotychczas to walory użytkowe stolarki stawiane były na pierwszym planie. Sektor stolarki energooszczędnej i pasywnej rozwinął się znacząco. Teraz zauważamy natomiast, że inwestorzy nie mniejszą uwagę przykuwają również do wyglądu stolarki. Z tego powodu kilka tygodni temu rozpoczęliśmy pracę nad projektem estetycznej linii produktów, której premiera miała miejsce pod koniec sierpnia - mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów Eko-Okna S.A.

All in One Design to zdaniem producenta nie tylko oszczędność czasu potrzebnego na wybór stolarki, ale przede wszystkim gwarancja harmonijnego wyglądu okien, drzwi, bram i rolet. To również pewność całkowitej zgodności technologicznej, kolorystycznej oraz wygody, jaką jest możliwość zamówienia wszystkich elementów stolarki u jednego producenta. - Klient ma do wyboru jedną z ośmiu kompozycji, na którą składają się okna, drzwi, bramy i rolety. Linia objęła również, tak popularne w ostatnim czasie, drzwi z bocznym naświetlem. Zdobienia i kolory dobrane zostały w taki sposób, aby współgrały ze sobą i tworzyły harmonijną całość. Zostawiamy jednak klientom pewne pole manewru, a w szczególności jeśli chodzi o wybór koloru okleiny lub lakieru. Jesteśmy elastyczni pod tym kątem. Klient wybiera system okienny, roletę, typ drzwi oraz bramę, a ich aranżację pozostawia w naszych rękach - dodaje dyrektor Łukasz Kucharczyk, zapewniając przy tym, że realizacja zamówienia w ramach linii All in One Design zajmuje nie więcej niż 3 tygodnie. Jeśli chodzi o okna to do wyboru są systemy cieszące się największym uznaniem klientów. W przypadku drzwi producent proponuje ekskluzywne, aluminiowe, dwustronnie zlicowane drzwi Despiro lub drzwi PVC z panelami EkoLine. Wybór uzależniony jest wyłącznie od preferencji klienta. Dobierając bramy wchodzące w skład linii, producent sięgnął po bramy Infinity, jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.


Verona, Modena, Foggia, Livorno, Torino, Firenze, Messina i Trieste - kompozycje w linii produktów All in One Design noszą nazwy włoskich miast. Dlaczego? - Nasi projektanci w czasie swojej pracy inspirowali się włoskim temperamentem, wyczuciem estetyki, którym bez wątpienia charakteryzuje się ten naród oraz zamiłowaniem do sztuki i mody. Mówiąc o linii All in One Design nie można zapominać o pokrewnej linii All in One Control, która skupia się na tym, aby naszą estetyczną stolarkę uczynić dodatkowo częścią inteligentnego domu - tłumaczy Ł. Kucharczyk.

Control to zestaw napędów, nadajników, jednostek sterujących, które współgrają ze sobą i pozwalają na swobodne sterowanie roletami, bramą, drzwiami, alarmem, a nawet oświetleniem. Po podłączeniu do urządzeń takich jak Tahoma Premium czy Connexoon użytkownik otrzyma możliwość sterowania nimi z poziomu smartfona czy komputera.




EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

źródło: Eko-Okna