PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-02-10
Razem możemy więcej – Budma 2017
W systemie HST-Sky firmy FAKRO zastosowano nowość z oferty SIEGENIA rozwiązanie HS PORTAL z ECO PASS SKY, w którym skrzydło ...

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
ul. Ossowskiego 64
46-203 Kluczbork

tel. 77 447 77 00
fax 77 447 77 20
info-pl@siegenia.com
www.siegenia.com/pl

» więcej o firmie

Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA to największa tego typu impreza w branży. Przyznawany podczas targów przez uznane grono niezależnych ekspertów Złoty Medal MTP, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Nagroda co roku przyznawana jest najlepszym produktom eksponowanym na targach. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spośród tylu zgłoszeń, aż dwa produkty z okuciami SIEGENIA otrzymały Złote Medale. Jest to niewątpliwie potwierdzenie wysokiej jakości i innowacyjności naszych produktów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom wygranej, a także dobrego doboru okuć!

W systemie HST-Sky firmy FAKRO zastosowano nowość z oferty SIEGENIA rozwiązanie HS PORTAL z ECO PASS SKY, w którym skrzydło stałe nie ma ramy i sięga aż do samej podłogi.


W systemie okien narożnych HST PASSIV CORNER VIEW firmy ADAMS wykorzystano z kolei okucia HS PORTAL w połączeniu z automatycznym napędem DRIVE axxent HSA.

źródło: Siegenia