PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-02-13
Widok nieoprawiony w ramy
Progi ECO PASS SKY i ECO PASS SKY PLUS SIEGENIA przeznaczone do konstrukcji podnoszono-przesuwnych sprawiają, że wnętrza stają się bardziej słoneczne ...

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
ul. Ossowskiego 64
46-203 Kluczbork

tel. 77 447 77 00
fax 77 447 77 20
info-pl@siegenia.com
www.siegenia.com/pl

» więcej o firmie

ECO PASS SKY: połączenie przejrzystości i niezwykłego komfortu obsługi

Progi ECO PASS SKY i ECO PASS SKY PLUS SIEGENIA przeznaczone do konstrukcji podnoszono-przesuwnych sprawiają, że wnętrza stają się bardziej słoneczne, a mieszkańcy zyskują poczucie przestrzeni i wolności. Rozwiązania te, dedykowane do profili drewnianych i drewniano-aluminiowych umożliwiają szklenie bezpośrednio na progu (SKY), a nawet w samym progu (SKY PLUS), stając się tym samym prawdziwą atrakcją wizualną każdego wnętrza.

Wyrafinowany wygląd to nie jedyna zaleta nowych progów, w parze z nim, idą liczne udogodnienia i możliwości, które wpływają na wyjątkowy poziom komfortu obsługi. Wymienić możemy choćby swobodne przemieszczanie się w obie strony - próg ma wysokość zaledwie 5 mm - a także korzyści pod względem efektywności energetycznej, wynikające z zastosowania, w ECO PASS SKY, dużych powierzchni szklanych. Dzięki temu we wnętrzach panuje przyjemny klimat, korzystanie z nich staje się prawdziwą przyjemnością.


Ci, którzy przykładają dużą wagę do wysokiej jakości zabezpieczeń, już na etapie planowania zakupu konstrukcji podnoszono-przesuwnej mogą pomyśleć o systemie monitorowania otwarcia i zamknięcia drzwi AEROCONTROL. Przełącznik magnetyczny zamontowany w drzwiach przesuwnych niezawodnie informuje o stanie otwarcia skrzydła i przekazuje te dane do systemu alarmowego. W zależności od zastosowanego typu czujnika mamy możliwość uzyskania rozwiązań zgodnych z aprobatą VdS w klasie C.

DRIVE axxent HSA smart: 400 kg na przycisk

Poziom komfortu obsługi konstrukcji podnoszono-przesuwnych może być jeszcze wyższy dzięki zastosowaniu napędu DRIVE axxent HSA smart. W pełni automatyczny napęd samoczynnie otwiera i zamyka skrzydła HS o wadze do 400 kg, a przy tym wyróżnia się nowoczesnym kształtem, zapewnia świeże powietrze w pomieszczeniach i gwarantuje użytkownikom pełna swobodę ruchu. Ukryta konstrukcja napędu podnoszącego nadaje mu bardzo atrakcyjny wygląd, którego dopełnia stalowy panel z przyciskiem do obsługi montowany na skrzydle przesuwnym. Wygląd napędu podnoszącego, instalowanego w górnej części konstrukcji również nie pozostawia nic do życzenia, jego obudowa jest idealnie dopasowana kolorystycznie do profilu. Skrzydło może być obsługiwane przyciskiem ze stali nierdzewnej lub wygodnie za pomocą smartfonu lub tabletu ze standardową aplikacją SIEGENIA Comfort. Opcjonalnie dostępny jest również „tradycyjny" pilot na podczerwień.


Efektywny i wygodny montaż

Producenci okien także znajdą w naszej nowej ofercie korzyści dla siebie. Progi ECO PASS SKY i SKY PLUS są wstępnie zmontowane, ponadto skrzydło stałe nie wymaga profilu w dolnej części co jest kolejnym atutem na rzecz uproszczenia procesu produkcyjnego. Oba rodzaje progów dostępne są w pakiecie „PORTAL HS COMFORT UNIT", który pozwala indywidualnie skonfigurować każde zamówienie, a dzięki kompletnej dostawie w jednym kartonie wydatnie przyspiesza wykonanie zlecenia. Na podobne korzyści możemy liczyć w przypadku automatycznego napędu: axxent DRIVE HSA smart, który łączy wygodną instalację z konfiguracją dostaw. Dzięki temu po zamocowaniu napędu wystarczy go jedynie podłączyć do źródła zasilania i gotowe.

źródło: Siegenia