PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-01-16
EKO-OKNA S.A. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żorach
W piątek, 19 stycznia od godz. 12:00 do 17:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żorach, odbędą się spotkania z przedstawicielką firmy EKO-OKNA S.A.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

W piątek, 19 stycznia od godz. 12:00 do 17:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żorach, odbędą się spotkania z przedstawicielką firmy EKO-OKNA S.A. Tego dnia, w pokoju nr 21, wszyscy chętni do pracy na produkcji będą mogli złożyć swoje CV oraz wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

EKO-OKNA S.A. to prężnie rozwijający się producent stolarki okiennej i drzwiowej. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrudnienie w firmie znalazło ponad 1 tys. pracowników. W tym roku, przedsiębiorstwo z siedzibą w Kornicach, planuje przyjąć kolejne 400 osób.

W związku z tak dynamicznym rozwojem, w piątek 19 stycznia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żorach, chętni do pracy na produkcji będą mogli spotkać się i porozmawiać z przedstawicielem przedsiębiorstwa.


Co należy zabrać ze sobą? Każdy z kandydatów musi wziąć swoje dokumenty aplikacyjne. W trakcie spotkania odbędzie się już wstępna rozmowa kwalifikacyjna. Firma kontaktować będzie się tylko z tymi kandydatami, którzy spełniają niezbędne wymagania do pracy na danym stanowisku.

Przedstawiciel EKO-OKNA S.A. dostępny będzie w żorskim PUP, w godzinach od 12:00 do 17:00 w pokoju 21.

Co więcej, specjalnie dla nowych pracowników, uruchomiona zostanie dodatkowa linia autobusowa na trasie Żory-Kornice, Kornice-Żory. Firma proponuje wynagrodzenie na poziomie 1800-2500 zł netto podstawy w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego.

Warto pamiętać, że przez cały czas dokumenty rekrutacyjne można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl, a informacje uzyskać pod numerem telefonu 32 / 459 15 64.
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

źródło: Eko-Okna