PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-01-18
Eko-Okna na targach BUDMA
W tym roku producent na swoim stoisku zaprezentuje wiele nowości ofertowych, w tym linię produktów All in One Design oraz tzw. „okna angielskie”.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Raz do roku Poznań przeradza się w najważniejsze miejsce spotkań producentów, dystrybutorów, architektów i inwestorów w Europie. Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA na stałe wpisały się w kalendarz przedstawicieli niemal wszystkich firm branży budowlanej. Każdego roku wśród wystawców znajduje się firma Eko-Okna.

Jak zapowiada producent, na stoisku o powierzchni 100 m2 zaprezentuje zarówno nowości, jak i sprawdzone rozwiązania, które od lat cieszą się uznaniem Klientów. Na ekspozycji prezentowane będą okna, drzwi, rolety, bramy, systemy przesuwne. Nie zabraknie także okien angielskich, które od niedawna znajdują się w ofercie Eko-Okien. - Bardzo dużą uwagę przykuwamy do bezpieczeństwa produkowanej przez nas stolarki. Śmiało możemy powiedzieć, że należy ona do najbezpieczniejszych na rynku. Będziemy starali się to udowodnić podczas targów - mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów. - Zaprezentujemy także nowoczesne rozwiązania, dzięki którym nasza stolarka może stać się podstawą do stworzenia tzw. „inteligentnego domu" - dodaje Łukasz Kucharczyk. W tym roku stoisko Eko-Okien zlokalizowane będzie w pawilonie 5, na stoisku nr 81. Targi rozpoczną się 30 stycznia i potrwają do 2 lutego.EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

źródło: Eko-Okna