PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-02-08
Europejskie wojaże Eko-Okien
Eko-Okna w styczniu uczestniczyły w trzech ważnych, branżowych wydarzeniach.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

W 2018 roku firma Eko-Okna świętuje swoje 20. urodziny. Dwie dekady upłynęły tutaj niezwykle intensywnie. Równie intensywnie rozpoczął się ten rok. Tylko w styczniu przedstawiciele firmy uczestniczyli w targach Swissbau w Szwajcarii, Bauen&Energie w Austrii oraz targach Budma w Poznaniu. Na tym nie koniec. Jeszcze w tym miesiącu firma pojedzie do Belgii, by tam zaprezentować swoją ofertę. W marcu Eko-Okna wezmą udział w targach w Holandii oraz w Niemczech.

- W codziennej pracy nie zawsze mamy okazję odwiedzić Klientów. Często kontakt ogranicza się wyłącznie do kontaktu telefonicznego. Jedną z możliwości spotkania, rozmowy twarzą w twarz, wymiany doświadczeń jest nasza obecność na targach. Oczywiście targi to również świetna okazja do prezentacji produktów szerszemu gronu odbiorców, ale przede wszystkim bezpośredni kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami - mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów.

Klienci, którzy kiedykolwiek mieli okazję odwiedzić stoisko firmy Eko-Okna, z pewnością zauważyli ogromną zmianę. Firma, aby podkreślić wyjątkowy dla siebie rok, odeszła od swoich brandowych kolorów, czyli bieli i niebieskiego na rzecz czerni i bieli. - Projekt stoiska odzwierciedla tożsamość firmy i pokazuje jak zmieniła się przez ostatnie dwie dekady. Na pewno wyróżnia się on spośród naszych dotychczasowych stoisk i o to właśnie chodziło - mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy. Kolory te towarzyszyć będą firmie do końca roku.
Jeśli chodzi o ofertę prezentowaną podczas styczniowych targów to podobnie jak stoisko, przeszła ona ogromną metamorfozę. Producent ciągle uzupełnia ją o nowe produkty. Nie bez powodu mówi się, że już dziś dysponuje najszerszą ofertą stolarki na rynku. Jednym transportem Klienci firmy Eko-Okna mogą dostać okna, drzwi, rolety, bramy, żaluzje fasadowe, systemy przesuwne, fasadowe, a od niedawna również ogrodzenia posesyjne. - Klienci to doceniają i jak się okazało podczas targów w Austrii i Szwajcarii, bardzo doceniają polskich producentów. Przede wszystkim za szybkie terminy realizacji, innowacyjne rozwiązania oraz kompleksową ofertę, którą my z pewnością możemy się poszczycić - dodaje Łukasz Kucharczyk.

Całkowitą nowością, którą producent po raz pierwszy zaprezentował w przestrzeni targowej, były okna angielskie oraz lakierowane okna PVC. Te drugie już wkrótce dołączą do oferty produktowej firmy, natomiast okna angielskie stanowią jej część już od kilku miesięcy. - Podczas wszystkich styczniowych wydarzeń postawiliśmy na prezentację produktów w konwencji estetycznej linii produktów All in One Design. Nasze topowe produkty w idealnie dopasowanych do siebie kolorach i aranżacjach przyciągały uwagę odwiedzających. Przy okazji wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas styczniowych targów, pragniemy serdecznie podziękować za spotkanie i inspirujące rozmowy - mówi Łukasz Kucharczyk.

W lutym i w marcu przedstawicieli firmy Eko-Okna będzie można natomiast spotkać na targach BATIBOUW w Belgii (22.02-04.03), UTRECHT w Holandii (9-11.03) oraz FENSTERBAU FRONTALE w Niemczech (21-24.03).
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

źródło: Eko-Okna