PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-03-12
Otwórz dom na wiosnę – rusza nowa akcja promocyjna firmy OknoPlus
Z nową, wiosenną promocją OknoPlus można zyskać podwójnie: w pakiecie firma oferuje niepowtarzalny design, komfort ...

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie

Duże, otwarte pomieszczenia i... jeszcze więcej przestrzeni dzięki ogromnym przeszkleniom. Nowoczesna architektura nie zamyka powierzchni domu w czterech ścianach, lecz otwiera go na piękno otoczenia, oferując bliski kontakt z naturą, więcej światła we wnętrzach i powiew luksusu. Z nową, wiosenną promocją OknoPlus można zyskać podwójnie: w pakiecie firma oferuje niepowtarzalny design, komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo - i to wszystko z dużym rabatem.


Wielkogabarytowe przeszklenia, naturalnie doświetlone wnętrza i piękno prostej, minimalistycznej formy to wyznaczniki współczesnych trendów architektonicznych. W te modne tendencje z powodzeniem wpisują się duże, przeszklone konstrukcje przesuwne - sprawiają, że bryła domu staje się lekka i efektowna, optycznie powiększają przestrzeń, zapewniają dostęp naturalnego światła i stanowią idealne połączenie domu z tarasem lub ogrodem. - W OknoPlus doceniamy estetykę, design i indywidualne rozwiązania. Dla nas drzwi i okna to coś więcej niż wymiar i cena - równie ważna jest ich funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat. Budując dom chcemy, by był on niepowtarzalny i wyjątkowy - i takie rozwiązania oferujemy naszym Klientom - zapewnia Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy w firmie OknoPlus.

W ofercie firmy OknoPlus znaleźć można konstrukcje przesuwne wykonane zarówno z PCV, jak i aluminium. Dzięki szerokiej ofercie produkt można „spersonalizować" i dopasować do indywidualnych oczekiwań i preferencji - zaczynając od wymiarów przeszkleń i zachwycającego efektu wizualnego, na funkcjonalności, energooszczędności i kwestii bezpieczeństwa kończąc. Wybierać możemy wielkość skrzydeł jezdnych, ich ilość, wariant progu, okucia zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz kolor stolarki i model wykończeń: pochwytów lub klamek.

- Oferta firmy OknoPlus jest tak samo zindywidualizowana jak nasza wiosenna promocja - nastawiona na niestandardowe rozwiązania, wielkości i konstrukcje, „skrojona na miarę" i w pełni zgodna z wizją i oczekiwaniami naszych Klientów - mówi Mariusz Kudas, Doradca Handlowy w firmie OknoPlus. - Rabat podstawowy naliczany jest przez handlowców w salonach sprzedaży w momencie przygotowywania oferty, po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb, projektów i pomysłów naszych Klientów. Dodatkową zniżkę można uzyskać decydując się na jeden z promowanych modeli konstrukcji przesuwnych: DuoPort Pas Comfort, DuoPort S lub Z, ECOSLIDE, HST Narożne, HST NorskStil, HST SwissForm, MODERNSLIDE, ULTRAGLIDE Monorail, ULTRAGLIDE czy VISOGLIDE PLUS - od 150 aż do 500 PLN na sztuce, w zależności od wybranego rozwiązania. A jeśli kapryśną wiosnę zechcemy zaprosić do naszego domu nieco później, wydłużając termin realizacji zamówienia o minimum dwa tygodnie, otrzymamy kolejny rabat w wysokości 2% - wyjaśnia zasady promocji Mariusz Kudas.

Wiosną przyroda powraca do życia, pięknieje i rozkwita - a wraz z nią budzą się nasze marzenia o własnym, niepowtarzalnym domu. Pielęgnowane, dopracowywane i dopieszczane w zimowe wieczory wraz z pierwszymi ciepłymi promieniami słońca domagają się realizacji. Otwórz swój dom na wiosnę i zaproś ją do swojego wymarzonego wnętrza - z nową promocją firmy OknoPlus.

Akcja promocyjna potrwa do 30 kwietnia 2018. Szczegółowe informacje dostępne są w salonach producenta oraz na stronie www.oknoplus.com.plFirma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

źródło: OknoPlus