PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2018-08-01
Konkurs Soudal z okazji Tour de Pologne 2018
Wraz z wyścigiem ruszy konkurs rowerowy Soudal, który zostanie przeprowadzony na Facebooku.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

4 sierpnia w Krakowie rozpocznie się 75. edycja jednej z najważniejszych imprez sportowych w Polsce - Tour de Pologne. Na starcie nie zabraknie zawodników drużyny Lotto Soudal, której sponsorem tytularnym od 2015 roku jest lider branży chemii budowlanej - firma Soudal. Na czas trwania wyścigu Soudal przygotował konkurs rowerowy na Facebooku.

W tym roku nasz narodowy wyścig kolarski obchodzi 90. urodziny. Wśród zaplanowanych atrakcji znajduje się jedyne w swoim rodzaju mobilne muzeum Tour de Pologne, w którym kibice będą mogli obejrzeć m.in. unikalne eksponaty, archiwalne i najnowsze zdjęcia oraz prezentacje multimedialne związane z historią wyścigu. Muzeum stanowi część Roadshow 90 lat Tour de Pologne - cyklu wyjątkowych wydarzeń zorganizowanych z okazji jubileuszu Tour de Pologne. Partnerem inicjatywy jest firma Soudal.

Soudal wspiera również w charakterze sponsora tytularnego belgijską zawodową grupę kolarską Lotto Soudal, która wzorem ubiegłych lat weźmie udział w najnowszej edycji Tour de Pologne. Strategia firmy, nastawiona na dynamiczny rozwój i podejmowanie ambitnych wyzwań, doskonale współgra z wartościami reprezentowanymi przez zawodników drużyny. Zarówno w sporcie, jak i biznesie, osiągnięcie sukcesu nie byłoby możliwe bez wytrwałości, ciężkiej pracy i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki.

Wraz z wyścigiem ruszy konkurs rowerowy Soudal, który zostanie przeprowadzony na Facebooku. Zadanie polega na wytypowaniu wyniku, jaki w końcowej klasyfikacji generalnej Tour de Pologne 2018 uzyska najlepszy w wyścigu kolarz Lotto Soudal. W konkursie można wygrać rower górski oraz oryginalne koszulki kolarskie Lotto Soudal. Szczegółowe informacje dostępne będą od 4 sierpnia na profilu firmowym Soudal - FB Polubisz Remont.

źródło: Soudal