PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-10-22
Okna drewniane – klasyka gatunku
Jak sprzedawać je mądrze, konsekwentnie i z zyskiem? Na tym bardzo dobrze znają się Eko-Okna.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Okna drewniane to przyszłość nowoczesnego budownictwa i to nie tylko ze względu na dbałość o środowisko. Istnieje szereg korzyści płynących ze sprzedaży oraz inwestycji w okna wykonane z drewna. Tym co w pierwszej kolejności jako atut wymienia firma Eko-Okna są niesamowicie krótkie terminy realizacji. Producent dokłada wszelkich starań, aby klient otrzymał swoje zamówienie w najszybszym na rynku terminie. - To niewątpliwie nasza największa zaleta. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która jest w stanie sprostać najkrótszym terminom realizacji na stolarkę drewnianą. Naszym klientom proponujemy trzy najlepsze systemy: Naturo 92, Naturo 76 oraz Naturo 68, z których każdy charakteryzuje się indywidualnymi cechami - mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

Producent ze Śląska stale podkreśla jak ważne są dla niego estetyka i wysokie parametry termoizolacyjne. Wyznacznikiem tego pierwszego jest niewątpliwie ekskluzywność jakim charakteryzują się okna drewniane. Jest to produkt dedykowany dla klientów chcących żyć w zgodzie z naturą. Na potrzeby architektów i designerów firma jest w stanie wykonać wszelkie zdobienia, które pozostają w zgodzie z wymogami konserwatorów zabytków. Dodatkowo, stolarkę drewnianą można wyposażyć w nakładki aluminiowe Gemini Classic, nadające jej nowoczesnego wyglądu i sprawiające, że okno wewnątrz nadal pozostaje oknem drewnianym, uznawanym za klasykę gatunku. W przypadku izolacyjności termicznej, okna wykonywane są w oparciu o pakiet trzyszybowy (w przypadku systemu Naturo 76, możliwość zastosowania pakietu szybowego 52 mm) i wyposażone w najcieplejszą na rynku ramkę dystansową Swisspacer Ultimate. Takie połączenie daje najlepsze na rynku rozwiązanie pod względem izolacyjności cieplnej.

Okna drewniane producenta z Kornic mogą być wykonane w konfiguracji: holenderski, belgijski A oraz belgijski B. W ofercie producent posiada również renowacje oraz profile monoblock. To sprawia, że klienci szczególnie z tych rynków znajdą idealne rozwiązania, aby sprostać potrzebom swoich klientów.  Okna drewniane wykonywane są z następujących rodzajów drewna: sosna łączona, sosna lita, świerk Kalzing, świerk Lity, meranti, modrzew, dąb oraz afzelia (rodzaj drewna egzotycznego krajów afrykańskich i azjatyckich). Dla potrzeb klienta, producent lakieruje drewno według własnej palety kolorystycznej. Okna drewniane pokrywane są czterema warstwami, które przedłużają ich żywotność oraz zabezpieczają przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Impregnacja, podkład, międzywarstwa oraz warstwa nawierzchnia stanowią doskonałe zabezpieczenie drewna. Klienci z Polski coraz częściej redystrybuują okna za granicę, dlatego firma pragnie pokazać im jakie korzyści wiążą się z dystrybucja okien drewnianych.

Firma jest świadoma, że wiele klientów, którzy zajmują się stolarką PVC i aluminiową chcieliby zainwestować również w sprzedaż stolarki drewnianej. Dlatego dla swoich inwestorów firma oferuje pomoc opiekunów, który 24/7 służą wsparciem technologicznym, odpowiadają na pytania i doradzają klientom, jakie rozwiązania w zakresie stolarki drewnianej są dla niego najkorzystniejsze.  Co więcej firma oferuje produkty testowe, które mają pomóc w promocji sprzedaży, m.in. trójkąty reklamowe, szczęki oraz wzornik kolorów. Dla Klientów, którzy w szczególnym stopniu są zainteresowani produktami z drewna, firma zaprasza do odwiedzenia murów fabryki i zapoznania się z procesem produkcyjnym.

Ale to jeszcze nie wszystko co firma Eko-Okna oferuje swoim klientom. - Tylko teraz do zamówień na stolarkę drewnianą, złożonych do końca roku, klient otrzyma dodatkowe 5% rabatu! Szczegóły tej promocji dostępne są w naszym dziale handlowym. Codziennie służymy pomocą - podkreśla Michał Maciejewski.

źródło: Eko-Okna