PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-03-27
Najwyższa jakość przepisem na sukces
Z początkiem roku firma nawiązała współpracę z przedstawicielem, który już od kilkunastu lat sprzedaje stolarkę okienną na rynki wschodnie.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Litwa, Łotwa i Estonia - Eko-Okna podbija kolejne rynki eksportowe.

Miesiąc marzec był dla firmy bardzo wymagający. W przeciągu jednego tygodnia firma wzięła udział w dwóch największych Tragach Budowlanych zorganizowanych w dwóch różnych częściach Europy. Włochy oraz Łotwa były kierunkami, do których podążali przedstawiciele firmy. Udział śląskiego producenta w targach we Włoszech jest już tradycją, dlatego nasza redakcja zainteresowała się uczestnictwem firmy w targach Māja House I 2019 w Rydze na Łotwie. Okazuje się bowiem, że z początkiem roku firma nawiązała współpracę z przedstawicielem, który już od kilkunastu lat sprzedaje stolarkę okienną na rynki wschodnie.

Andrzej Mieleszko, weteran branży okiennej nawiązał współpracę z firmą Eko-Okna S.A. i będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży na wspomnianych wyżej rynkach. To również za jego sprawą Eko-Okna z początkiem marca otworzyły kolejny salon firmowy - w Suwałkach, który już stał się wizytówką firmy w tamtych rejonach. - Wybór firmy Eko-Okna spośród tak wielu dostawców był bardzo świadomy. W końcu jest to lider branży i to nie tylko pod względem wielkości, ale również dlatego, że w sposób szczególny różni się od pozostałych producentów. Asortyment jaki proponuje firma jest największy w Europie, począwszy od systemodawców, przez typy profili, po najlepsze okucia. Ważnym aspektem jaki braliśmy pod uwagę wybierając dostawcę była szybkość realizacji zamówienia - w firmie Eko-Okna trwa ona 7 dni, łącznie z dostawą. Klient ma pełen wybór, od okien najtańszych, po te droższe - najbardziej udoskonalone. Właśnie dlatego stanęliśmy na wysokości zadania, aby nowy, firmowy salon spełniał najwyższe standardy, zachęcał do zakupu swoim profesjonalizmem oraz jakością. Salon zajmuje powierzchnię 150 m2 i podzielony jest na dwie strefy, w pierwszej klienci mogą zapoznać się z ofertą produktową, druga część jest natomiast dedykowana do rozmów z klientami, przygotowaniem wycen oraz omówieniu indywidulanych potrzeb. Wystrój wnętrza spełnia najwyższe standardy architektoniczne, gdyż jego projektowaniem zajmował się profesjonalny projektant. W salonie klienci mogą oglądać okna zarówno PVC, aluminiowe, jak i drewniane. Do dyspozycji klientów jest również 12 przekrojów profili, systemy PSK, HST, drzwi wejściowe, rolety, a także tak popularne w ostatnim czasie żaluzje fasadowe. Dodatkowo autem salonu jest profesjonalna obsługa, która biegle w mowie i w piśmie posługuje się językami potrzebnymi do obsługi klientów ze wschodu - komentuje Andrzej Mieleszko, przedstawiciel firmy Eko-Okna na rynek litewski, łotewski i estoński. Jak dodatkowo podkreśla Pan Mieleszko, klient jest w centrum uwagi, a celem nadrzędnym przy współpracy z firmą Eko-Okna jest wsłuchiwanie się w potrzeby rynku oraz potrzeby klientów, a spółka z Kornic robi to najlepiej.W dniach od 14 do 17 marca Andrzej Mieleszko w imieniu firmy Eko-Okna wziął udział w Targach Budowlanych Māja House I 2019 w Rydze na Łotwie. Została tam zaprojektowana pełna oferta produktowa firmy. Wzięcie udziału w targach to przełomowy moment przy wkraczaniu na nowy rynek. W tym czasie firma może się zaprezentować z jak najlepszej strony, dla nowych, potencjalnych klientów. - Targi na Rydze to jedne z największych targów branżowych po tej stronie Europy wschodniej, dlatego udział w nich był dla nas taki ważny. Nawiązanie współpracy z Panem Mieleszko to dla nas ogromny krok na przód. Załoga naszego zespołu poszerzyła się bowiem o specjalistę sprzedaży na rynki wschodnie, na których planujemy równie efektywną sprzedaż. - mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy firmy Eko-Okna

Aby dostęp do oferty produktowej firmy dla klientów języków bałtyckich był jeszcze łatwiejszy, firma uruchamia swoją stronę internetową w języku litewskim, łotewskim oraz estońskim. Jak dowiadujemy się od dyrektora handlowego - M. Maciejewskiego, właśnie trwają prace serwisowe nad uruchomieniem strony w kolejnych trzech językach, co oznacza, że już w najbliższych dniach klienci ze wschodu będą mieli pełny dostęp do proponowanej przez firmę z Kornic oferty.

źródło: Eko-Okna