PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-09-04
Firma MK Okna z Pleśnej wzbogaciła swój park maszynowy
Zgrzewanie bezwypływkowe zaczyna dominować rynek stolarki otworowej, dlatego producenci zmuszeni są podążać za wymaganiami.

PREZ-MET Sp. z o.o. Sp.k.
Romanów 68
42-260 Kamienica Polska

tel. 34 327 32 37
fax 34 327 32 37
biuro@prezmet.pl
www.prezmet.pl

» więcej o firmie

Firma MK Okna z Pleśnej, uznany producent stolarki w południowo-wschodniej Polsce wzbogacił swój park maszynowy o zgrzewarkę czterogłowicową ZGP 760 Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET. Polska firma z podczęstochowskiego Romanowa w swojej ofercie posiada kompleksowe rozwiązania dla producentów stolarki otworowej z PVC oraz Aluminium. Prezes Marek Klimek i jego zespół są autorem kilkunastu patentów oraz unikatowych rozwiązań technicznych. Ponad 25 lat tradycji oraz doświadczenia w konstruowaniu maszyn zaowocowało opatentowaniem nowatorskiej technologii Precision Line, której efekty zaskoczyły branżę producencką.

MK Okna, której Prezesem jest Pan Przemysław Mirek, działa na rynku od 20 lat. To znany i ceniony producent stolarki otworowej z PVC oraz Aluminium. Od kilkunastu lat współpracuje z podczęstochowską firmą Prez-Met. Firma, która stale się rozwija, podąża za nowymi technologiami. Po wnikliwej analizie rynku oraz ofert konkurencji postawiła na polską maszynę oraz polską myśl techniczną. Dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań PREZ-METu okna z Pleśnej zadowolą najbardziej wymagających klientów.
Zgrzewanie bezwypływkowe zaczyna dominować rynek stolarki otworowej, dlatego producenci zmuszeni są podążać za wymaganiami - modernizować swoje parki maszynowe. Bardzo dobrze, że wybierając maszyny mogą skorzystać z polskiej myśli technicznej - oferty Prez-Met.

Więcej o firmach na stronie https://mkokno.pl/ oraz www.prezmet.pl

źródło: Prez-Met