PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-12-04
Bardziej płynne i łatwiejsze oprogramowanie obliczeniowe do konstrukcji budowlanych
Oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie w pełnym 3D. TechDesign otwiera się szerzej na procesy projektowania i ...

Sapa Building System Poland Sp. z o.o.
ul. Graniczna 60
93-428 Łódź

tel. 42 683 63 73
fax 42 640 04 26
hubert.wisniewski@hydro.com
www.sapabuildingsystem.pl

» więcej o firmie

SAPA wprowadza na rynek nowe oprogramowanie obliczeniowe TechDesign firmy SAPA z nowoczesnym interfejsem użytkownika. Oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie w pełnym 3D. TechDesign otwiera się szerzej na procesy projektowania i pracy, aby stać się bardziej wydajnym i łatwiejszym w obsłudze. Różne elementy można otwierać równolegle w celu szybszej nawigacji między obiektami. Możliwe jest obliczenie wartości U dla całego asortymentu produktów i uzyskanie obliczeń statycznych w celu doboru profili aluminiowych zgodnie z normami Eurokodu. TechDesign daje również możliwość dokumentowania zrównoważonego rozwoju w praktyce, korzystając z dynamicznego EPD.

Pełny interfejs 3D ze zintegrowanym modułem CAD

Interfejs 3D pozwala w szybki i prosty sposób projektować elementy 3D. Można rozpocząć projektowanie produktu od zera, ale także importować pliki w innym formacie (dxf, dwg, collada). TechDesign firmy SAPA posiada zintegrowany moduł CAD, który pozwala pozostać w jednej aplikacji i zarządzać wszystkim w jednym miejscu. Automatyczne aktualizacje są również wykonywane w tle, aby zaoszczędzić czas użytkownika i zmniejszyć zakłócenia.

Dynamiczny EPD- dokumentacja dla zrównoważonego rozwoju
TechDesign zawiera zintegrowany moduł EPD, co oznacza, że można uzyskać deklarację dotyczącą wpływu całego projektu na środowisko, od najmniejszej śruby po faktyczny transport na plac budowy. Innymi słowy - sposób na pokazanie, jak zrównoważona w praktyce jest firma. 

źródło: Sapa