PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-11-19
Piękno plus funkcjonalność – okno Plus firmy Stolbud Włoszczowa
Okna drewniane nadają wnętrzom elegancki wygląd, są trwałe i ciepłe.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie
Okna drewniane nadają wnętrzom elegancki wygląd, są trwałe i ciepłe. Firma Stolbud Włoszczowa, producent stolarki okiennej, oferuje klientom okna Plus, które wyróżniają się nie tylko bogactwem kształtów i kolorów, ale i dobrymi parametrami technicznymi.

Okna drewniane cieszą się coraz większą popularnością. Są częściej i chętniej kupowane ze względu na klasyczne, naturalne piękno. Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl), lider w dziedzinie stolarki okiennej stworzył produkt, który charakteryzuje się estetyką formy i gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Okno Plus, dzięki naturalnej kolorystyce i widocznej strukturze drewna podkreśla wyjątkowy styl każdego budynku. Dodatkowo, bardzo dobre parametry akustyczne i wysoki standard bezpieczeństwa skutecznie chronią mieszkańców przed hałasem i niepożądanymi gośćmi.


Okno Plus
Fot. Stolbud Włoszczowa

Stolarka ciesząca oko
Okna Plus dają nieograniczone możliwości kształtowania fasady budynku i jego wnętrza. Elegancko wyglądające drewniane ramy mogą być wykonane w dowolnym kształcie i wielu modnych odcieniach. Szeroka paleta kolorystyczna, 7 barw RAL oraz lazury w kolorach starej sosny, dębu, teak, kasztana i afromozji, pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta klientów i dopasować wygląd ram okiennych do aranżacji wnętrz. Indywidualny styl stolarki podkreślają zastosowane w niej szprosy: konstrukcyjny, naklejany (wiedeński), międzyszybowy, a także ramka szprosowa. Dzięki możliwości doboru odpowiedniego rodzaju szprosów i dekoracyjnych przeszkleń (witrażowych lub ornamentowych), okna te idealnie sprawdzą się w przypadku rewitalizacji budynków zabytkowych, pozwalając na zachowanie ich oryginalnego stylu. Znajdą one szerokie zastosowanie zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach sakralnych. Ponadto okna Plus mogą być wyposażone w moskitiery, okiennice oraz wszelkiego rodzaju elementy ozdobne.

Najważniejsze - niewidoczne dla oczu
Okno Plus to produkt, który nie tylko cieszy oko, ale też posiada bardzo dobre parametry techniczne. Zbudowane jest z solidnej kantówki sosnowej, klejonej na długość i grubość. Pierwszorzędna jakość drewna to niewątpliwie jeden z czynników gwarantujących długą żywotność ram okiennych. Trzykrotne lakierowanie i przeprowadzona w odrębnym procesie impregnacja zwiększają odporność drewna, zarówno na warunki atmosferyczne, jak i korozję biologiczną. Ramy jak i fasada budynku chronione są przed zaciekami i zabrudzeniami dzięki montowanym w oknie okapnikom.


Okno Plus
Fot. Stolbud Włoszczowa

- Dla podniesienia standardu bezpieczeństwa zastosowano charakteryzujące się wysoką wytrzymałością obwiedniowe okucia Winkhaus. Regulowane są one w trzech płaszczyznach i posiadają zabezpieczenie antywyważeniowe oraz blokadę obrotu klamki. Opcjonalnie możliwe jest zamontowanie ogranicznika otwarcia sterowanego klamką, czterostopniowego uchyłu, klamek dwustronnych z wkładką na klucz oraz specjalnych okuć antywłamaniowych. W przypadku zastosowaniu modelu Plus jako drzwi przesuwnych można wyposażyć je w zamykacze z poziomu podłogi. To bardzo ważna informacja dla osób ceniących sobie przeszklone wnętrza, w których okna mają za zadanie pełnić funkcję wejścia do pomieszczenia mówi Augustyn Zioło – technolog Stolbud Włoszczowa.

Okna Plus mogą być także wykonane w podwyższonym standardzie dźwiękoszczelności. Izolacyjność akustyczna tych okien nie przekracza 42 dB, co gwarantuje ochronę przed wielkomiejskim hałasem. Dzięki niemal nieograniczonym możliwościom wykonania, nie tylko idealnie dopasują się do stylu budynków, ale też zapewnią ich użytkownikom ochronę przed hałasem i bezpieczeństwo.

Okno Plus O32 o wymiarach 1160 x 1440 mm z drewna sosna w kolorze lazurowanym – cena brutto 1433,50 zł

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.Stolbud Włoszczowa S.A
. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.

Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

informacja na podstawie materiałów: Stolbud