PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-05-31
Kowalski Okna z Lubaczowa stawia na technologię Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET
Zgrzewarka ZGP 760 pracująca w oparciu o technologię bezwypływkową Precision Line ...

PREZ-MET Sp. z o.o. Sp.k.
Romanów 68
42-260 Kamienica Polska

tel. 34 327 32 37
fax 34 327 32 37
biuro@prezmet.pl
www.prezmet.pl

» więcej o firmie

„Naszym celem jest nieustanne doskonalenie się, inwestowanie w nowe technologie, rozwój pracowników oraz dbanie o potrzeby naszych klientów." - motto firmy Kowalski idealnie wpisuje się w misję polskiego producenta maszyn do stolarki otworowej z PVC oraz aluminium.

Firma Kowalski Okna z Lubaczowa jest wiodącym dostawcą stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Podkarpacia. Podczas procesu produkcji stolarki otworowej firma Kowalski dokłada wszelkich starań aby realizować potrzeby klientów dbając o najwyższa jakość, zaspokajając gusta tych najbardziej wymagających .Wizją przyszłości firmy jest dalsza ekspansja w kraju oraz eksport stolarki na obszary Europy.

Jak mówi Piotr Dwernicki dyrektor w firmie Kowalski Okna: „przed podjęciem decyzji o modernizacji parku maszynowego odwiedziliśmy wraz z Prezesem Dariuszem Kowalskim siedzibę firmy PREZ-MET. Jest to prężnie działająca firma, której oferta zaspokaja nasze potrzeby oraz wpisuje się w strategię naszego rozwoju".


PREZ-MET to polski producent maszyn do stolarki otworowej z PVC oraz aluminium. Firma całkowicie niezależna, właściciel kilkunastu patentów, posiadająca własne biuro konstrukcyjne, rozwoju czy wykwalifikowany serwis. Nagrodzona w 2020 roku w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki.

Zgrzewarka ZGP 760 pracująca w oparciu o technologię bezwypływkową Precision Line pozwala uzyskać niepowtarzalną linię zgrzewu, której estetyka zadowoli najbardziej wymagających klientów.

źródło: Prez-Met